ورود / ثبت نام

ورود

1. محمد
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. سه شنبه , 31 شهریور 1394 10:07
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
<p>سلام خسته نباشير</p>
<p style="text-align: left;">سلام و درود</p>
<p style="text-align: left;">دوستان من توى تنظيمات تو قسمت software update آى اى اس ٩ بتا رو دارم</p>
<p style="text-align: left;">چجورى پاكش كنم و به آى او اس ٩ رو آپ ديت كنم ؟</p>
<p style="text-align: left;"></p>
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
ehsan پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز بنده این مشکل رو در انجمن توسعه دهندگان اپل مطرح کردم جوابی که به من دادند را کامل اینجا مینویسم مشکل من حل شد امیدوارم مشکل تو م حل بشه arasto.bwSep 26, 2015 1:20 PM

Hello

I have a serious problem with my iPhone.

A few months ago I have installed iOS 9 beta as a developer. But because of issues within this version of ios (iOS 9 beta) I repented and had bad experience with my iPhone. So I waited till iOS 9 published, but in software update menu, option iOS 9.1 public beta 2 appeared.

I did not up to date because I did not want version of beta anymore . After that I decided to download iOS 9 from Apple website and installed it on my iPhone by iTunes.

Everything was going good till iOS 9.0.1 released, but unfortunately in software update menu, option iOS 9.1 public beta 2 appeared again.

Now, please help me to up to date my iOS as a usual user, not a developer.

In the other word, I do not want to be known as a developer.

thank you so much

Max108Sep 26, 2015 2:08 PM(in response to arasto.bw)

Hi arasto.bw,

[list="1"] [*] Go toSettings > General > Profiles. Foreveryprofile, scroll down and hit delete, then yes on the confirmation. [*] Just in case your iDevice already downloaded the iOS 9.1 update, check Settings > General > Usage > Manage Storage. If you see the iOS 9.1 beta there then select it and delete. [*] Restart your iDevice [/list]

If it is possible that you ever joined the Public Beta program (also known as Apple Seed program) then unenroll from there by going tohttps://beta.apple.com/sp/betaprogram/unenrolland use the link at the bottom.

-Max

ehsan پاسخ پذیرفته شده
با سلام خدمت شما دوست عزیز
بنده هم با راهنمایی های همین سایت قبل از ریلیز شدن نسخه آی او اس 9 اقدام به نصب نسخه بتا به صورت یک توسعه دهنده کردم که مشکلات بسیاری برایم پیش آمد. با ریلیز شدن نسخه نهایی سیستم عامل گوشی من پیغام به آپدیت کردن بهآی او اس 9.1بتای عمومی داد و بنده به دلیل اینکه از نسخه بتاخیری ندیدمآی او اس 9را دانلود و نصب کردم الان بعد از یک هفته کهآی او اس 9.0.1آمده گوشی بنده در قسمت آپدیت پیشنهاد نصبآی او اس9.1بتای عمومی دارد و حالا سوال اینجاست. آیا بنده باید همیشه از نسخه بتا که پر از اشکال هست استفاده کنم؟ یا همیشه نسخه جدید رو با یک گیگابایت دانلود کنم؟ مسولین سایت لطفا رسیدگی کنید
لطفا راهنمایی کنید یا اگر راهی برای فرار از این مخمصه هست بگردید و پیدا کنید و داخل سایت بذارید. قبلا از مسئول بودن شما سپاسگزارم
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.