ورود / ثبت نام

ورود

1. alex
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. شنبه , 28 شهریور 1394 22:38
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با عرض سلام دوستان عزیز مشکلی برام پیش امده .. من یک ایفون ۳جی از دوستانم گرفتم که لاک بود هفته گذشته امدم شمارها را پاک کنم اشتباهی دستگاه را ریستارت کردم.. حالا دستگاه بالا نمیاد و تو ارم اپل گیر میکنه.... دوستان استاد ها کمکم کنید در ضما من یه لپتاپ مک بوک پرو دارم امیدوارم هر چی زودتر کمکم گنید
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
عارف پاسخ پذیرفته شده
دو سوال اینجا مطرح هست : ۱. اول اینکه آیا دستگاهتون Jailbreak بوده یا خیر؟ ۲. آیا ریستور کردید و باز بالا نیومده یا خیر؟ در جواب سوال اول باید بگم که اگه دستگاه شما جیلبریک شده بوده باشه و شما سهوا دستگاه رو ریستارت کرده باشین فاتحه ی گوشی خونده شده و باید به اوراقی ها منتقل بشه ( نمونه ی بازرش 4S که بود و دقیقا همین اتفاق براش افتاده بود و نهایت به قیمت 100 تومن فروش رفت ) در جواب سوال دوم باید بگم که اگه دستگاه Jailbreak نبوده باشه و با ری إستوری صورت بگیره و بالا بیاد باید بگم شما خیلی خوش شانس هستین !!!
alex پاسخ پذیرفته شده
اقا عارف سلام تشکر از شما فکر کنم جیلبرگ نبوده .الان صفحه اتصال به ایتونز میاد وقتی وصل میکنم دستگاه شناخته میشه ولی در اخر ارور ۱۰۱۵ میده
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.