ورود / ثبت نام

ورود

1. Amin
  2. مشکلات سخت افزاری مک
  3. پنج شنبه , 10 اسفند 1391 17:46
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
مودم های TP-Link که خودم ی شخصه ازشون استفاده میکنم اصلا کارایی خوبی ندارن ب نظرم ، مخصوصا واسه مک !

میخواستم ببینم نظر شما راجع به بهترین مدل و مارک مودمی که بیشترین سازگاری رو با مک داره و در عین حال با کیفیت هستش چیه ؟
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
محمد عباسی - مدیر فنی پاسخ پذیرفته شده
مودم های شرکت Buffalo مودم های خیلی خوبی هستند که توی سایت خود اپل هم فروش میرفت . البته خود ما هم داشتیم . اگه از این مودم نتونستی بگیری , مودم های D-Link هم مودم های خیلی خوبی هستند که من خودم از این مودم دارم و خیلی هم راضی هستم .
Amin پاسخ پذیرفته شده
مودم های لینک سیس چطورن ؟ شنیدم اونا هم خوب با اپل مچ هستن .. یا زیکسل ؟ در مورد اینا اطلاعی نداری ؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سخت افزاری مک
  3. # 1
محمد عباسی - مدیر فنی پاسخ پذیرفته شده
مودم Lynksys هم مودم های خوبی هستند اما مودم های بالا بهتر هستند . اما در مورد زیکسل هیچ اطلاعی ندارم .
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سخت افزاری مک
  3. # 2
isina پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز حرف اول و به نظرم زایکسل سیسکو میزنه مطمن باش از خریدنش پشیمون نمیشی!;)
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سخت افزاری مک
  3. # 3
سپهر پاسخ پذیرفته شده
لينك سيس كه سيسكو ميزنه خيلي قدر تره ;)
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سخت افزاری مک
  3. # 4
Amin پاسخ پذیرفته شده
خب زیکسل ( یا زایکسل ) و لینک سیس جفتشون ماله برند سیسکو اند ٕ پس شکی تو خوبیشون نیست !

اما واسه من علاوه بر قدرتمند بودنشون ٕ کیفیت و برد وای-فای هم خیلی مهمه ! ازاین دوتا کدومشون تو این زمینه بهتر عمل کردن ؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سخت افزاری مک
  3. # 5
سپهر پاسخ پذیرفته شده
من که لینک سیس استفاده میکنم .. و همینطور در چند دانشگاه هم دیدم که لینک سیس دارن
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سخت افزاری مک
  3. # 6
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
زیکسل دارم ... راضیم ...
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سخت افزاری مک
  3. # 7
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.