ورود / ثبت نام

ورود

1. saber
  2. معرفی ، سوالات ، دانلود آیتونز
  3. سه شنبه , 09 تیر 1394 16:15
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام خدمت دوستان من چند وقت پیش ایفون 6 خریدم . بعد از نصب برنامه ی itunes روی کامپیوتر برای sync شدن با این error مواجه میشوم . لطفا کمکم کنی.

The iphone could not be synced because this computer is no longer authorized fot purchased items that are on this iphone

در ضمن گزینه ی Authorized this computer رو هم فعال کردم
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
سجاد بهشتی پاسخ پذیرفته شده
با سلام خدمت دوستان من چند وقت پیش ایفون 6 خریدم . بعد از نصب برنامه ی itunes روی کامپیوتر برای sync شدن با این error مواجه میشوم . لطفا کمکم کنی.

The iphone could not be synced because this computer is no longer authorized fot purchased items that are on this iphone

در ضمن گزینه ی Authorized this computer رو هم فعال کردم

سلام دوست عزیز
اگر قبلا ایفون با برنامه آیتونز روی یک کامپیوتر دیگه سینک شده باشه و برنامه و نرم افزار و یا فایل به آیفون منتقل کرده باشین نمیتونید آیفون رو با آیتونز دیگه سینک کنید ، یک راه حل این هست که اگر برنامه و نرم افزاری در آیفون وجود داره که با اپل آیدی غیر از اپل آیدی خودت بوده از روی گوش پاک کنی و بعد آیفون رو با آیتونز سینک کنی راه حل دیگه این هست که اگر اپل آیدی که با اون روی گوشی شما برنامه نصب شده رو داشته باشی آیتونز رو با اون اکانت Authorize کنی تا موقع سینک کردن خطا نده.

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.