ورود / ثبت نام

ورود

1. shadi
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. دوشنبه , 25 خرداد 1394 23:50
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام دوستان من پارسال مهر ماه یه macbook air MD760B خریدم. واقعا عالی کار میکرد و بیشتر از هرچیزی از باتریش راضی بودم ورژن سیستم عاملشم ماوریکس بود اما هرچه که جلوتر رفت و آپدیتش میکردم هی بدتر میشد. الان واقعا باتریش افت شدیدی کرده.... خیلی ناراحتم. غیر از این مشکل یه مشکل دیگه هم داره. قبلا وقتی دکمه روشن خاموشش رو میزدم ظرف چند ثانیه سیستمش بالا میومد آرم سیبش ظاهر میشد و صفحه رمز میومد. اما الان تقریبا ۳۰-۴۰ ثانیه صفحه مشکیه تا آرم سیب و صفحه رمز بالا بیاد. احساس میکنم بعد از آپدیت افت شدیدی داشته میخواستم بپرسم این مشکلات راه حلی نداره؟ یا حد اقل نمیشه یه جورایی لپتاپو ریکاور کنم به همون ورژن اصلی کارخونه ایش؟ والا قبلا خیلی بیشتر راضی بودم میخوام که برگرده از دوستانی که اطلاع دارن خواهشمندم راهنمایی کنن ممنون
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Reza Tahvili پاسخ پذیرفته شده
سلام اگه میتونید از اخرین نسخه سیستم عامل مک یعنی یوسمیت ۱۰.۱۰.۳ بوسیله یو اس بی یک بوت درست کنید و دوباره از اول سیستم عامل رو نصب کنید یا بفرستید به واحد فنی ما تا این کار رو برای شما انجام بدن به احتمال خیلی زیاد مشکل باطری حل میشه

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.