ورود / ثبت نام

ورود

1. pouya
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. جمعه , 01 خرداد 1394 05:27
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام من يه آيفون ٥s داشتم،از موقعي كه 3G همراه اول شروع به كار كرد ،فقط و فقط در صورتي مي تونستي تماس بگيري كه علامت 3G فعال بود و اون بالا نشان داده مي شد،اگر علامته نبود سريع پيام call fail ميومد وبوق بوق مي كرد،خيال كردم مشكل سيم كارته عوض كردم نانو گرفتم،بعد فروختم الان آيفون 6 دارم هنوز هم اين مشكل هست،ولي براي دريافت تماس مشكلي نداشتم،از هر جا مي شد،پرسيدم،كسي رو تا حالا پيدا نكردم يه جواب درست بهم بده...!!! اگه كسي مي دونه علتش چيه بهم بگين،خيلي ممنون مي شم. عجيبأ غريبا...!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
عرفان محمدی پاسخ پذیرفته شده
سلام، دوست عزیز این مشکل از شبکه همراه اول هست، برای مدتی برطرف شده بود اما دوباره کم و بیش کاربران با این مشکل مواجه هستند. راه حل دایم این مشکل دست من و شما نیست و خود اپراتور باید برای حل این مشکل اقدام کنه، اما من میتونم یه ترفند ساده برای حل موقت این مشکل بهتون معرفی کنم، اونم اینه که هر موقع با این مشکل مواجه شدین و موقع شماره گیری با پیغام Call Failed مواجه شدید کد "ستاره، مربع، 31، مربع" را بگیرید مشکلتون حل میشه.

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.