ورود / ثبت نام

ورود

1. pedram
  2. مشکلات نرم افزاری آیپد
  3. پنج شنبه , 10 اسفند 1391 07:22
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام دوستان
دستگاه جیلبریک شده : آیپد نسل سوم با ورژن ios 6.1
با هیچکدوم از نرم افزارهای iTunes,iFun Box ,iTools قادر به ریختن اپلیکیشن های کرک شده نیستم!
Appsync مناسب هم ریختم!
ورژن iTunes ویندوزم 11 هست...
برام جالبه که تو آیتونز تو قسمت Apps اپلیکیشن های کرک شده ام رو نشون میده که به صفحات آیپدم اضافه میشه وقتی install میکنمشون ولی در واقع اپلیکیشنی به آیپدم اضافه نمیشه!!!!!
مشکل از کجاست؟؟؟
آیا نیازه آیپد رو restore کنم و دوباره جیلبریک کنم؟
اگه نیاز داره لطفا روششو فرمایید....البته نمیدونم تا چه ورژنی از ios برای آیپد قابل جیلبریک هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر.
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
محمد عباسی - مدیر فنی پاسخ پذیرفته شده
با سلام دوست عزیز .
مشکل سیستم عامل شماست که باید تعویض شود و ورژن 6.1.2 را روی آیپد نصب کنید . پس از دانلود iOS مورد نظر , آیپد را طبق این لینک http://www.apple-nic.com/mac-learning/ios-learning/item/823-آموزش-بردن-گوشی-به-حالت-dfu-و-recovery.html به ریکاوری مد ببرید و سپس نرم افزار آیتونز را باز کنید , به سربرگ Summary بروید . اگر از سیستم عامل ویندوز استفاده میکنید دکمه Shift و اگر از سیستم عامل مکینتاش استفاده میکنید دکمه Alt را بگیرید و سپس روی دکمه Restore iPhone کلیک کنید و آدرس iOS که دانلود کرده اید را بدهید تا آیپد Restore شود .
در ضمن این ورژن را نیز میتوانید jailbreak کنید .
اول با PC دانلود کن .
این هم لینک دانلود :‌
http://www.redmondpie.com/download-ios-6.1.2-for-iphone-ipad-ipod-touch-direct-links/
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
خوب فایل رو اشتباه دانلود کردی دوست من .
ipad3.3 6.1.2 10B146
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.