ورود / ثبت نام

ورود

1. مم
  2. مشکلات نرم افزاری آیپد
  3. یکشنبه , 23 فروردين 1394 03:57
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام دوستان
من آیپد خریدم
apple ipad air
ios8
میخوام بدونم چطوری میشه فایل های فیلم و موسیقی و عکس رو توی دستگاهم بریزم.
من متوجه شدم باید فقط ازطریق ituns این کارو انجام بدم.
ولی یه مشکلی هست اینکه وقتی فایل رو منتقل می کنم، توی دستگاهم فقط با برنامه های پیش فرض و اولیه ی دستگاه میتونم بازشون کنم.
مثلا فایل pdf رو با adobe acrobat reader ای که نصب کردم، نمی تونم پیدا کنم که باز کنم.
شاید یه مساله بسیار عادی باشه برای اپل بازها.
تورو خدا راهنماییم کنید.
با تشکر.
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
سجاد بهشتی پاسخ پذیرفته شده
سلام دوستان
من آیپد خریدم
apple ipad air
ios8
میخوام بدونم چطوری میشه فایل های فیلم و موسیقی و عکس رو توی دستگاهم بریزم.
من متوجه شدم باید فقط ازطریق ituns این کارو انجام بدم.
ولی یه مشکلی هست اینکه وقتی فایل رو منتقل می کنم، توی دستگاهم فقط با برنامه های پیش فرض و اولیه ی دستگاه میتونم بازشون کنم.
مثلا فایل pdf رو با adobe acrobat reader ای که نصب کردم، نمی تونم پیدا کنم که باز کنم.
شاید یه مساله بسیار عادی باشه برای اپل بازها.
تورو خدا راهنماییم کنید.
با تشکر.
سلام دوست عزیز
به این آموزش مراجعه کن
آموزش انتقال اطلاعات
Feripple پاسخ پذیرفته شده
سلام اگه ورژن 8.3 باشه كه امكانش وجود نداره ولی اگه پایین تره وجیلبریك هستید میتونید با نرم افزار آیتولز تو document یه پوشه بسازید وفایل هاتون رو انتقال بدید و بعد پس از نصب توییك ifile به مسیر پوشتون برید و هر فایل رو با هر اپی كه نصبكردید باز كنید .
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
عرفان محمدی پاسخ پذیرفته شده
سلام، طبق مراحل زیر عمل کنید: ۱. نرم افزار آیتونز رو باز کنید، وارد تب Apps بشید ۲. از پایین صفحه قسمت file Sharing نرم افزار مورد نظر مثلا Documents یا PDF Reader رو انتخاب کنید و کلید Add رو بزنید. ۳. در پنجره باز شده فایل مورد نظر رو انتخاب کنید و Open رو بزنید به همعن راحتی فایل شما به داخل نرم افزار Acrobat Reader اضافه میشه و از رو دستگاهتون با باز کردن اون نرم افزار میتونید فایل رو ببنید. این روش رو برای سایر فایلها مثل تصاویر موزیک و ... هم میتونید انجام بدید.
[img]images/tutforforum.jpg[/img]
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.