ورود / ثبت نام

ورود

1. MohammadHossein Paliminasab
  2. راهنمای خرید
  3. چهارشنبه , 22 بهمن 1393 00:04
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
به نام خدا پیش بینی شما در مورد لب تاپ های جدید اپل2015ایر وپرو چیست؟ایا از صفحه نمایش 4kولمسی استفاده میشود؟ایا ظرفیت هارد ه مقدار قابل توجهی مانند iMakافزایش پیدا میکند؟{tab عنوان تب 1} متن شما ... {tab عنوان تب 2} متن شما ... {/tabs}
به این سوال امتیاز دهید:
vahid پاسخ پذیرفته شده
نظر من با توجه به شناختی که از اپل دارم: در مورد صفحه لمسی که محاله! برای لپ تاپ های ایر اگه خیلی بخواد انقلاب کنه، رتینا رو اضافه می کنه... برای مک بوک پرو هم بعیده بخواد فراتر از رتینا بره... فراموش نکن هنوز شرکتهای دیگه تا رسیدن به همین رتینا هم خیلی کار دارن... در مورد هارد، کلا سیاست اپل استفاده از هاردهایی ssd با رابط pci-e هست، اگه حجم کم نشه، اضافه هم نمیشه... البته همین الان هم هاردهای ssd با حجمهای بالا به طور سفارشی میذاره ولی قیمت سرسام آور بالا میره... من به چیزی که امید دارم اینه که بیاد مک بوک ایرها رو با رم پیشفرض 8 بده به بازار، حتی به رتینا شدنش هم خیلی امیدی ندارم...
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 1
MohammadHossein Paliminasab پاسخ پذیرفته شده
به نام خدا با نظر شما در مورد مک بوک ایر کاملا موافق هستم اما در مورد مک بوک پرو برای سال 2015 چه تغییراتی رومیتوانیم مشاهده کنیم اخه مک پروC2 به اندازه ی کافی قدرتمند است در نتیجه چه تغییراتی برای قدرتمندتر شدن پرو2015 قابل پیش بینی هست؟ راستی با این پیش بینی ها مک ایر در سال 2015 در مقابل رقبای XPS 13 2015کمپانی دل ولب تاب لنووکه درCESرونمایی شده کار سختی رو در پیش دارد
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.