ورود / ثبت نام

ورود

1. mohammad
  2. مشکلات نرم افزاری آیپد
  3. پنج شنبه , 16 بهمن 1393 19:41
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام دوستان من فرصتم بسیار محدوده و به شدت به کمکتون نیاز دارم. آیپد 3 من ورژن 5.1.1 هست و جیلبریک و میخوام آپگرید کنم. اما قبل از ریستورمیخوام تعدادی فایل pdf درسی که در آیپد دارم و یادداشت گذاری کردم را به کامپیوتر یا هر جای دیگری انتقال بدم تا بعد از ریستور از بین نره و مجدد قابل استفاده باشه. متاسفانه با ورژن اخر آیفانباکس هیچ کدام از فایلهام نشون داده نمیشه. ظاهرا به علت تغییرات آیتونز جدید هست چون تا ورژن قبل مشکلی نداشتم. برنامه ای که استفاده میکردم 2.7.1 iannotate کرک شده بود که آپلود فایل به گوگل درایو و دراپ باکس و خود آیتونز رو ارائه میده اما هیچ کدام برای من جواب نداد. از آیپدم در آیتونز بک آپ هم گرفته ام اما نمیدونم آیا کمکی به من میکنه یا نه. لطفا من رو راهنمایی کنید راهی پیدا کنم که فایلهام رو از آیپد منتقل کنم. نرم افزارهای زیادی باید باشند که حداقل سیستم ابری رو ساپورت کنن چون ظاهرا از طریق کابل دیگه کار سخت شده به علت آپدیت جدید آیتونز. یا اینکه برنامه ای باشه که روی دیوایس نصب بشه و بعد pdf هام رو بتونم توش باز کنم و اونوقت از طریق اون برنامه بفرستم رو نت یا رو کامپیوتر چون iannotate جواب نداد.

من رو کامپیوتر imazing رو هم امتحان کردم بهتر از آیفانباکس بود چون دیواسمو حداقل باز کرد اما یکی از فایلهای مهمم رو نشون نداد. برنامه های دیگه ای هم هستند مثل file manager free for ipad که متاسفانه ورژن دستگاه منو ساپورت نمیکنه. فراموش نکنید که ورژن دیوایس من 5.1.1 هست و برنامه ای معرفی میفرمایید برام قابل نصب باشه یا ipa اون، ورژن 5.1.1 رو ساپورت کنه. ممنون میشم اگر ممکن بود براتون لینک هم بگذارید. از همتون تشکر میکنم.
به این سوال امتیاز دهید:

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.