ورود / ثبت نام

ورود

1. MORTEZA
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. چهارشنبه , 26 آذر 1393 05:10
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام من با برنامه VM FUSION ویندوز رو شبیه سازی کردم اما تو ویندوز گرافیک سیستم رو شناسایی نمیکنه و 64 مگابایت میزنه و حتی تو قسمت شیر از رم هم هیچی ننوشته (n/a) اگه راهنمایی کنید که چه جوری میتونم گرافیک رو به ویندوز شناسایی کنم ممنون میشم البته تو سایت INTEL یه درایور گذاشته بود نمیدونم اونو دانلود کنم حل میشه یا تنظیمات خاصی داره اگه تنظیم خاصی نداره برم درایورش رو دان کنم و نصب کنم البته با سرعت نت فک کنم یه نصف روز طول بکشه

مدل دیوایس من MAC BOOK PRO MGXA2

پاسخ پذیرفته شده
vahid پاسخ پذیرفته شده
وقتی ویندوزت از طریق فیوژن بازه، برو توی منوی virtual machine گزینه، install vmware tools رو بزن تا تمام درایورهای لپ تاپ برای ویندوز نصب بشه، بعدش هم در نظر داشته باش که توی تنظیمات ماشین مجازیت، توی قسمت display تیک گزینه accelerate 3D graphics حتما فعال باشه، اگه ماشین در حالت خاموش باشه، میتونی میزان shared graphics memory رو هم مشخص کنی... تیک گزینه use full resolution for retina display هم که حتما باید فعال باشه.... ضمنا اگه اون قسمت اول install vmware tools دیدی reinstall vmware tools نشونت میده، همین گزینه رو بزن تا یه بار دیگه عمل نصب کامل انجام بشه
MORTEZA پاسخ پذیرفته شده
دوستان کسی نمیدونه مشکل از کجاست ؟ ؟؟؟؟؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 1
MORTEZA پاسخ پذیرفته شده
سلام وحید جان آقا دستت درد نکنه کلی کارم راه افتاد دمت گرم ممنون
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.