ورود / ثبت نام

ورود

1. ramin
  2. راهنمای خرید
  3. دوشنبه , 24 آذر 1393 03:31
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
<p><span style="font-size: 12pt;">سلام میخواستم مک بوک پرو مدل ME864 بخرم یه سئوالی داشتم که با این مدل از مک بوک پرو اپل چند سال میتونم به روز باشم و یا چند سال نیازی به مدل های جدیدتر نداشته باشم یا اینکه از همین الان به فکر مدل های دیگه از مک بوک پرو ها باشم آخه نمیخوام خیلی هم زیاد هزینه کنم ممنون</span> </p>
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
MORTEZA پاسخ پذیرفته شده
واقعیت اینه که بازی ها یکم دیر واسه سیستم عامل مک ارائه میشن و یا همه بازی ها برای این سیستم عامل ارائه نمی شن و حتی اگه ارائه بشن پولی هست (ما ایرانی ها هم چون واسه بازی و ویندوز و . . . پول ندادیم و همیشه رایتی خریدیم یکم سخته ) اگه میخواین بازی هم انجام بدین بهتره برین سراغ مدل هایی که کارت گرافیک دارن البته این رو هم بگم برخلاف تصور اون چیزی که قبل خرید مک از گرافیک آن بورد داشتم گرافیک Iris واقعا عالیه اگه یه سری به سایت های رده بندی بزنید می بینید که از بعضی از کارت های گرافیکی که روی لپ تاپ های امروزی هم هست بالاتره حالا دیگه دست خودتونه که چه مدلی بخرین
MORTEZA پاسخ پذیرفته شده
سلام بستگی داره که واسه چه کاری میخواین و چقدر میخواین هزینه کنید اگه واسه اینترنت و و کارای روز مره میخواین 3 تا 4 سال رو راحت روش می تونید حساب کنید اگرم واسه کارهای دیگه میخواین بگین واسه چه کاری تا در حد توان کمکتون کنم
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 1
ramin پاسخ پذیرفته شده
بینهایت ممنون از جواب شما من بیشتر برای کارهای روز مره و مخصوصا اینتنرنت و بازی های گرافیک بالا میخوام مک بوک پرو بخرم.( بیش از حد به محصولات اپل علاقه دارم و میخوام که حتما یه مک بوک پرو اپل داشته باشم )
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 2
ramin پاسخ پذیرفته شده
ممنون مرتضی جان دوست عزیزم تشکر بابت راهنمایی های خوبتان :)
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 3
vahid پاسخ پذیرفته شده
فقط یه نکته رو در نظر داشته باش که این مدل رمش 4 گیگه و غیر قابل ارتقا... اگه بخوای از طریق fusion ویندوز هم اجرا کنی، احتمالا با مشکل مواجه میشی
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 4
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.