ورود / ثبت نام

ورود

1. یاس
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. دوشنبه , 17 آذر 1393 21:52
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام بعضی وقتا ایرانسل پیام میده که هزینه آخرین اس ام اس 150 تومن وباقیمانده اعتبار . . . است در حالیکه من هیچ اسی ندادم فک میکنم مشکل از i message هست منتها نمیدونم چیکار باید بکنم،لطفا راهنمایی کنید گوشیم آیفون 4 و i message هم غیر فعاله
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
سجاد بهشتی پاسخ پذیرفته شده
سلام بعضی وقتا ایرانسل پیام میده که هزینه آخرین اس ام اس 150 تومن وباقیمانده اعتبار . . . است در حالیکه من هیچ اسی ندادم فک میکنم مشکل از i message هست منتها نمیدونم چیکار باید بکنم،لطفا راهنمایی کنید گوشیم آیفون 4 و i message هم غیر فعاله
دوست عزیز به این آموزش مراجعه کنید
کاهش شارژ ایرانسل
Datis پاسخ پذیرفته شده
سلام دادا چیز خاصی نیست شما قبل از اینکه data گوشیت یا همون اینترنت ایرانسلت رو خاموش کنی چندتا نرم افزار یا یک نرم افزار که قابلیت آنلاین داپم داره رو نصب کردی ( احتمالا ایمیلت رو ) فقط یک راه حل مطمین داره اونم اینه که گوشیت رو از اطلاعاتت بکاپ بگیری و erase & reset کنی و بعد از بالا اومدن گوشی اولین کاری که میکنی خاموش کردن Data باشه. حتما جواب میده ..من تاحالا مال چندتا از همکارام رو براشون درست کردم.. دقیقا همین پیام رو هم میداد.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.