ورود / ثبت نام

ورود

1. ifix
  2. معرفی ، سوالات ، دانلود آیتونز
  3. دوشنبه , 17 آذر 1393 14:12
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
<p><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 12pt;">سلام و خسته نباشیدمن میخواستم ببینمآیا میشه به گوشی که قبلاتوسط یه دستگاه دیگه از طریق آیتونز با یه اپل آیدی برنامه زده شده باشه .دوباره از طریق آیتونز برنامه زد منتهی با تفاوت اینکه این بار از یه دستگاه دیگهو با یه اپل آیدی دیگه در واقع مشکل من اینجاست که وقتی میخوام الان بهگوشیم با آیتونز برنامه بزنم میخواد تمامیه برنامه های قبلی رو پاک کنه وبرنامه جدیدی که من با اپل آیدی خودم میخام بزنم رو بزنه . راهی وجود دارهکه این مشکل رفع بشه یعنی بتونم برنامه بزنم و برنامه های قبلی هم پاکنشن . خیلی ممنون از زحماتتون</span></p>
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
سجاد بهشتی پاسخ پذیرفته شده
<p><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 12pt;">سلام و خسته نباشیدمن میخواستم ببینمآیا میشه به گوشی که قبلاتوسط یه دستگاه دیگه از طریق آیتونز با یه اپل آیدی برنامه زده شده باشه .دوباره از طریق آیتونز برنامه زد منتهی با تفاوت اینکه این بار از یه دستگاه دیگهو با یه اپل آیدی دیگه در واقع مشکل من اینجاست که وقتی میخوام الان بهگوشیم با آیتونز برنامه بزنم میخواد تمامیه برنامه های قبلی رو پاک کنه وبرنامه جدیدی که من با اپل آیدی خودم میخام بزنم رو بزنه . راهی وجود دارهکه این مشکل رفع بشه یعنی بتونم برنامه بزنم و برنامه های قبلی هم پاکنشن . خیلی ممنون از زحماتتون</span></p>
سلام دوست عزیز
در صورتی که پسورد اپل آیدی اولی رو داشته باشی و آیتونز رو با اون اپل آیدی Auhtorize کنی میشه ، در غیر اینصورت خیر

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.