ورود / ثبت نام

ورود

1. blue blood
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. سه شنبه , 11 آذر 1393 04:28
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام مدتیه مک بوک گرفتم ، متاسفانه از نرم افزار wmware اطلاعی نداشتم و ویندوز نصب کردم دیدم خیلی زود باطری تموم میشه و خیلی داغ میشه. حالاwmwareنصب کردم ولی در ضمن نصب گفتم از بوت کمپ بخونه ونصبش کنه ، یعنی آدرس قرارگیری ویندوز رو بوت کمپ معرفی کردم . سوالی که دارم اینه که اگر الان بخوام بوت رو حذف کنم آیاwmwareدرست کار میکنه یا نه ؟؟؟ مچکرم
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
سجاد بهشتی پاسخ پذیرفته شده
سلام مدتیه مک بوک گرفتم ، متاسفانه از نرم افزار wmware اطلاعی نداشتم و ویندوز نصب کردم دیدم خیلی زود باطری تموم میشه و خیلی داغ میشه. حالاwmwareنصب کردم ولی در ضمن نصب گفتم از بوت کمپ بخونه ونصبش کنه ، یعنی آدرس قرارگیری ویندوز رو بوت کمپ معرفی کردم . سوالی که دارم اینه که اگر الان بخوام بوت رو حذف کنم آیاwmwareدرست کار میکنه یا نه ؟؟؟ مچکرم
سلام دوست عزیز
شما به نرم افزار گفتی به جای اینکه یک ویندوز جدید نصب کنه بره و همین ویندوزی که شما نصب کردی رو لود کنه که در این صورت با پاک کردن ویندوز دیگه امکان استفاده از اون در Vmware رو ندارید و باید دوباره یک ویندوز مجازی روی vmWare نصب کنید
vahid پاسخ پذیرفته شده
منظورتون از "ضمن نصب گفتم از بوت کمپ بخونه ونصبش کنه" اینه که ویندوز رو میخواستی نصب کنی گفتی بره توی درایو boot camp نصب کنه؟ (که البته خیلی بعیده)... اگر همچین کاری کرده باشید، آره وگرنه هیچ اتفاقی برای vmware نمیفته
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.