ورود / ثبت نام

ورود

1. AlirezaZ
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. شنبه , 01 آذر 1393 23:01
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام

من یه 5اس 16 دارم وقتی که وصل میشم به اینترنت چه از طریق وای فای و یا سیم کارت به وضوح میبینم که باتریش داره میاد پایین و خیلی سریع کاهش پیدا میکنه.

وقتی هم که میزنمش به شارج البته بعضی وقتا درصد باتریش یهو از 50 درصد میشه 70 البته این بعضی وقتا اتفاق میافته

یه 4 یا 5 روزی هم بیشتر نیست که خریدمش نو خریدم

آیا ایراد داره؟
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
عرفان محمدی پاسخ پذیرفته شده
با سلام و احترام، در صورتی که کم شدن میزان شارژ باتری دستگاه به وضوح قابل مشاهده است و در یک آن میزان شارژ ۲۰٪ کاهش پیدا میکند. باتری شما نیاز به تعویض دارد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با بخش تعمیرات فروشگاه تماس بگیرید و نسبت به تعویض باتری دستگاه خود اقدام نمائید. (تلفن تماس: ۰۵۱۳۷۰۷۱)
sara پاسخ پذیرفته شده
ایراد نداره مال منم اینجوری هس بعضی موقعه ها خود دستگاه شارژ رو اشتباه مینویسه بعد این مشکل خاصی نیس
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
ali پاسخ پذیرفته شده
سارا درست میگه گاهی اوقات همچین اتفاقی میافته و من شاهدش بودم اما نه همیشه چند لحظه کوتاه بعد از کشیدن از شارژ اما وقتی که میگی باطی به سرعت کم میشه و یا به سرعت شارژ میشه باید بگم باید باطری گوشیتو عوض کنی اون عمرشو کرده .
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
ramin پاسخ پذیرفته شده
سلام علیرضا جان من مطمعنم که گوشیت باطریش عمرشو کرده چون من هم خیلی قبل پیش یه گوشی آیفون 5 داشتم که اون هم همین ویژگی گوشی شما رو داشت که باطریش خراب شده بود حالا یا اینکه باطریش تو دست شما خراب شده و یا اینکه گوشی رفرش شده رو خریدی اگه میخوای متوجه بشی که گوشی رفرش شده رو خریدی یا نه برو به این سایت www.iphoneimei.info بعد تو این سایت کد imei گوشیت رو بده ببن که اولین تاریخ زمان سیم کارت انداختم رو گوشیت چه وقت بوده
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
ramin پاسخ پذیرفته شده
تو اون سایت سیم کارت انداخته شده رو گوشیت چه تاریخی بوده
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.