ورود / ثبت نام

ورود

1. Mahdiar
  2. مشکلات سخت افزاری آیفون
  3. چهارشنبه , 07 آبان 1393 02:49
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام دوستان من یه آیفون 5 اس دارم یا بهتره بگم داشتم! یه روز خیلی اتفاقی بعد از این که از شارژر قطعش کردم، دیدم تمام صفحه آبی هست و بعد از چند ثانیه دوباره ریلود شد (آرم اپل...) دقیقا موقع ورود به سیستم عامل، مجدد صفحه آبی میشد و این اتفاق پشت سر هم می افتاد... . فکر می کردم با ریستور حل میشه و مشکل خاصی نداره؛ اما موقع ریستور هم، دقیقا اون مرحله آخر صفحه آبی می شد و... . به یک اپل استور بردم برای تعمیر و بهم گفتن قطعه خاصی نیاز داره که خیلی هم کمیاب هست و تعمیرش زمان می بره؛ گوشی رو پس گرفتم... . حالا حتی اون صفحه آبی یا لوگو اتصال به آیتونز هم نمیاد و اصلا صفحه روشن نمیشه؛ آیتونز هم گوشی رو نمیشناسه!! به شارژ هم وصل کردم اما فایده ای نداشت... یه بار هم فروشگاه nic اومدم، گفتن فقط باید بره خارج! ینی به جز ارسال به خارج از کشور راه دیگه ای نیست؟ جایی هست که بتونه گوشی را بفرسته؟ منظورم مغازه یا فروشگاهه! سپاس
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
alireza پاسخ پذیرفته شده
با سلام فروشگاهی نیست که این کار انجام بده مگه اینکه شما با DHL پست برای اشنایی در خارج بفرستین وعوض کنن
داود پاسخ پذیرفته شده
با سلام برای من هم دقیقا همین مشکلی که ذکر کردید پیش اومده و دقیقا یک هفته پس از آپگرید به آی او اس ۸ این اتفاق افتاد. من هم هنوز جواب دقیقی برای تعمیر در داخل نگرفتم و با توجه به صحبت های شما باید به فکر خارج فرستادنش باشیم.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
gavad پاسخ پذیرفته شده
براى گوشى من يبار ابى شد وبعد ارم اپل اومد به يكى از تعميركارها گفتم گفت هنگ كرده چيزى ميست ولى اگه زياد اينطورى شد مشكل داره ويجورايى گوشى ديگه بدرد نميخوره
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
javad پاسخ پذیرفته شده
اين مشكل براى 64بيتى بودن پردازمده هست كه بعضى وقتها برنامههاى كه چندعدد همزمان باز ميشوديا نت قط ووصل ميشود اين اتفاق مى افتد زياد نگران نباشيد البته ماهى يك يا دوبار
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
مرتضی پاسخ پذیرفته شده
[b]دوستاانی که با مشکل آبی شدن صفحه 5 اس دارن[/b]
[b]تظمینی گوشیشونو درست میکنم هیچ نیازی به خارج از کشور هم نیست[/b]
[b]برای خیلی ها رو دروست کردم و دیگه این مشکل واسشون پیش نیومده[/b]
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
hooman پاسخ پذیرفته شده
slm agha goshie mn qermezam mishe abiam mishe dash morteza goft mitone doros kone awre
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
عرفان پاسخ پذیرفته شده
سلام من هم با 5اسم این مشکلو داشتم پیش یه تعمییر کار بردم گفت اول باید فلش بشه بعد اگه درست نشد مشکل از ای سی گوشیه من هم اعصابم خورد بودو گوشیرو فروختم.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 6
علی پاسخ پذیرفته شده
بلو اسکرین شدن یه باگِ هم نرم افزاری و هم در بعضی موارد مشکل سخت افزاری ئه که هم میتونه با ریستور حل بشه و هم به صورت سخت افزاری با تعویضِ پردازنده که در ایران کاری غیرممکن ئه ، بهترین راه حل ریستور و اگر درست نشد ، فرستادن گوشی به اپل استور های اصلی با توجه به مدت گارانتی باقی مانده ، و تعویض گوشی می باشد .
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 7
نوشين پاسخ پذیرفته شده
سلام خسته نباشيد منم مشكل آبي شدن صفحه گوشيمو دارم آقا مرتضي كه گفتن ميتونن درست كنن اگه ميشه لطف كنن يه شماره يا آدرسي بدن من گوشيمو بيارم خيلي اعصابم خورد شده ممنون ميشم
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 8
محمد پاسخ پذیرفته شده
اقا مرتضی لطفا یک شماره یا ادرس بفرستید
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 9
علی پاسخ پذیرفته شده
خاک به سر اپل با این مشکلش. فقط بلده پول بگیره. از سامسونگ باید یاد بگیره. خاااک.
aryan پاسخ پذیرفته شده
داش مرتضی جون مادرت ادرستو بده منم این مشکل رودارم کمکم کن لطفا
مهران پاسخ پذیرفته شده
خب شماره ای ادرسی چیزی میذاشتی مسلمون-منم همین مشکلو دارم
Mohammad پاسخ پذیرفته شده
شما گوشی رئ ریستور کنین به اخرین اپدیت فک کنم درست بشهویه بارم واسه مشتری هامون پیش اومده بود با ریستور حل شد
مرتضی پاسخ پذیرفته شده
[b]دوستان عزیز که مشکل آبی شدن صفحه رو دارن[/b]
[b]به این ID Line پی ام بدین[/b]
[b]10654789[/b]
amir پاسخ پذیرفته شده
دوستان اين مشكل سخت افزازى و قابل تعمير براى حل مشكلتون ميتونيد پى ام بدين lineID=amirarshavir
m-tgh پاسخ پذیرفته شده
سلام آقا مرتضی گوشیه من صفحش آبی میشد 5s بعد دادم درست کنن الان اصلا روشن دیگه نمیشه و گفتن بدرد نمیخوره البته بعد از خرید گوشی فهمیدم رفرش بوده حالا قابل تعمیر هست؟اگر هست من چه جوری میتونم به دستتون برسونمش؟
hosein پاسخ پذیرفته شده
[b]تعمیر تخصصی بلو اسکرین ایفون بعد از تعویض قاب و یا تعویض ال سی دی در مدت زمان کوتاه و ارسال به تمام نقاط کشور[/b]
[b]موقعیت :تهران.پردیس رودهن[/b]
[b]09192582587[/b]
پدرام وفائیان پاسخ پذیرفته شده
حل مشکل صفحه آبی دستگاه های آیفون تماس بگیرید : 09125842100 وفائیان شرکت توسعه ارتباط گستر
محمد پاسخ پذیرفته شده
یک روش ساده برای حل این مشکل هست . اصلا نیاز به تعویض هیچ قطعه . یا حتی نرم افزار ندارین . یک اتصالی کوچک هسش که اگه رفع بشه دیگه این مشکل واسه گوشی شما پیش نمیاد . هزینه خیلی زیادی هم نداره . این مشکل معمولا برا گوشی هایی اتفاق می افته که یا ضربه خورده باشه یا تاچ و lcd عوض کرده باشن .
Alireza پاسخ پذیرفته شده
يا سلام خدمت همه دوستان ، آبي شدن صفحه در هنگام كار با أيفون يه باگ محسوب ميشود ، كه با آپديت به ورژن هاي بالا تر بر طرف ميشود، اما در خصوص كساني كه به هنگام ريستور با صفحه آبي رو به رو ميشوند و نه مي توان گوشي را روشن و نه ريستور كرد ، يه باگ سخت افزاري هست و موقعي رخ ميدهد كه تاچ ال سي دي عوض يا گوشي ضربه خورده باشد ، و معمولا تعمير كاران به دليل نداشتن اطلاعات كافي در اين مورد ميگويند كه اي سي گوشي دچار مشكل شده است ، اما چنين نيست ، گوشي فقط نميتواند تاچ ال سي دي رو شناسايي كند ، راه حل اين مشكل رو با دادن پي ام به واتس آپ يا تماس گوفتن مي توانيد به راحتي بفهميد ، ٠٩٣٧٥٤٧٣٧١٧
  • صفحه :
  • 1
  • 2

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.