ورود / ثبت نام

ورود

1. reza
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. جمعه , 04 مهر 1393 11:24
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام و عرض ارادت خدمت اقای علیرضا که محبت میکنند و سئوالات مرا جواب میدهند.

در مورد پوشه که فرموده بودید این پوشه رو کجا باید بسازیم ؟ توی لپ تاپ ؟ من همین کار رو کردم و 100 تا فایل صوتی رو توی اون ریختم و بعد هر دو پنجره رو minimize کردو و بعد drag &drop کردم و اونو انداختم توی بخش music و بعد apply کردم و این اهنگها اومد توی ایفون .حال سئوال اینه که اکه بخوام 100 تا اهنگ دیگه رو اضافه کنم باید توی همون پوشه تو لپ تاپ اضافه بشه و بعد مجددا بقیه کارها رو انجام بدم ؟
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
سجاد بهشتی پاسخ پذیرفته شده
با سلام و عرض ارادت خدمت اقای علیرضا که محبت میکنند و سئوالات مرا جواب میدهند.

در مورد پوشه که فرموده بودید این پوشه رو کجا باید بسازیم ؟ توی لپ تاپ ؟ من همین کار رو کردم و 100 تا فایل صوتی رو توی اون ریختم و بعد هر دو پنجره رو minimize کردو و بعد drag &drop کردم و اونو انداختم توی بخش music و بعد apply کردم و این اهنگها اومد توی ایفون .حال سئوال اینه که اکه بخوام 100 تا اهنگ دیگه رو اضافه کنم باید توی همون پوشه تو لپ تاپ اضافه بشه و بعد مجددا بقیه کارها رو انجام بدم ؟
دوست عزیز به این آموزش مراجعه کنید
انتقال اطلاعات بر روی آیفون
alireza پاسخ پذیرفته شده
سلام خواهش میکنم لطف دارین بله شما باز هم اهنگ بریزین تو همون پوشه و پوشه sort by date کنین بعد اون ۱۰۰ darg & drop کنین تو همون موزیک import که انجام شد sync بزنین و اهنگ ها به بقیه اضافی میشه.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.