ورود / ثبت نام

ورود

1. اپل استور هایتک
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. دوشنبه , 31 شهریور 1393 05:44
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
پیوست‌ها
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
امير پاسخ پذیرفته شده
استيوجابزگفته بود من گوشي هايي را عرضه خواهم كرد كه ١-درجيب به راحتي قراربگيرند٢-وقتي گوشي را به دست ميگيريدبه تمامي نقاط به راحتي دسترسي داشته باشيد پس نتيجه ميگيريم6خيلي بهتره خودم به شخصه هم يه gold64دارم هم 16greyرا و باپلاس هم اصلا حال نميكنم دقيقا نصف يك تبلت١٠اينچه
amir پاسخ پذیرفته شده
6+ بدون تردید
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
اپل استور هایتک پاسخ پذیرفته شده
سلام.امیر عزیز آیا دلیل و معیار خاصی برای این مدل دارید! بنده با توجه به سایز مناسب سیکس و خوش دست تر بودن آن این مدل را انتخاب کردم...
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
Shakib Panhbehagh پاسخ پذیرفته شده
iphone 6
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
اپل استور هایتک پاسخ پذیرفته شده
آیفون 6 تنها یک دستگاه بزرگ‌تر نیست و از تمام جهات بهتر شده است. این دستگاه اگرچه بزرگ‌تر از نسل پیشین است اما با ضخامت کمتری همراه شده. اگرچه قدرت بالاتری دارد اما مصرف بهینه‌ای نیز ارائه می‌کند. آیفون 6 از بدنه‌ای فلزی بهره می‌برد که در قسمت جلویی بدون هیچ درزی و بصورت یکپارچه به صفحه‌نمایش Retina HD می‌پیوندد. این دستگاه، فرمی ممتد از وحدت بی‌نقص عملکرد سخت‌افزار و نرم‌افزار در کنار یکدیگر است؛ تا سرانجام نسل جدیدی از آیفون شکل گیرد که با هر مقیاسی بهتر از گذشته محسوب شود.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.