ورود / ثبت نام

ورود

1. reza
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. دوشنبه , 24 شهریور 1393 01:28
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
من یه بار چند تا اهنگ رو به ایفونم منتقلکردم

دفعه بعذ که خواستم تعدادی دیگر را اضافه کنم تمام اهنگهای قبلی را پاک کرد.

سئوال دیگر اینکه در ابتدا که USB را وصل میکنی هی میخواهد BACKUP بگیرد میتوان این گزینه را غیر فعال کرد

سئوال بعد اینکه ایا میتوان contact های گوشی خودم که ایفون فور اس هست رو به contact های گوشی خانمم که ایفون 5s منتقل کنم.
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
alireza پاسخ پذیرفته شده
سلام برای مشکل انتقال اهنگ شما باید تمام اهنگ ها تو یک پوشه باشه و تغییر جا ندین هر اهنگی هم اضافه یا کم کنین باید داخل اون پوشه باشه بعد وارد ایتونز بشین و پوشه اهنگ open کنین بعد تمام اهنگها داخل ایتونز import میشه و بعد گزینه sync یا apply بزنین برای backup نگرفتن همون بالا که خط backup داره پر میشه یه فلش به صورت پرشی هست اونو یزنین از دستگاه backup نمیگیره بله میشه انتقال داد اگر mac دارین که با app contacts باید انتقال بدین در غیر این صورت با اپلیکیشن my contact backup pro روی هر ۲ گوشی بریزین بعد با اون app از contact خودتون backup بگیرین و یک فایل .vcf به شما میده اونو با ایتونز بکشین بیرون و انون فایل با از طریق ایتونز بریزین تو همون app که تو گوشی ۲ ریختین بعد app از رو گوشی اجرا کنین و این دفعه restore بزنین که contact وارد گوشی بشن
اپل استور هایتک پاسخ پذیرفته شده
سلام جهت سهولت در انتقال اطلاعات و بک آپ از دیوایس اپل ی خود پیشنهاد میکنم از برنامه ساده و کاربردی itools استفاده نمایید و براحتی عکس ها و موزیک ها و دیگر داده های خود را بین دو دستگاه انتقال دهید. لینک دانلود برنامه itools www.itools.cn جهت اجرای این نرم افزار حتما میبایست برنامه آیتونز رو روی لپ تاپ و کامپیوتر شخصی خود از قبل به صورت پیش نیاز این برنامه نصب کرده باشید.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.