ورود / ثبت نام

ورود

1. hojjat
  2. راهنمای خرید
  3. یکشنبه , 19 مرداد 1393 15:28
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام من قصد خرید مک بوک دارم چندتا سوال راجع به سیستم عامل مک داشتم

1.میدونید که مدل های زیر 4 میلیون تومان رم 4 گیگ دارن ؟ 4 گیگ رم توی مک مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟

کاربرد من نرم افزاری های طراحی سایت و برنامه نویسی مانند دریم ور و ایکلیپس است

2.همانطور که میدانیم توی ویندوز میشه رم مجازی ساخت یعنی قستمی از هارد دیسک رو به رم اختصاص داد حالا با توجه به سرعت بسیار بالای هارد در مک بوک ها ایا میشه توی مک هم چینین کاری کرد؟

3.اگر 4 گیگ رم کم است ایا منطقی هست که مدل md101 رو بخرم و رم را ارتقا بدم؟؟ با توجه با اینکه مدل 2012 هست تا چند سال دیگه ساپورت میشه؟
به این سوال امتیاز دهید:
alireza پاسخ پذیرفته شده
سلام تمام دیوایس های زیر ۴ میلیون تومان رم ۴GB دارند و دیوایس های دیگر هم بالا تر از ۴GB رم دارد ، نرم افزار های که گفتین نصب میشه مشکلی نداره من تا حالا از رم مجازی استفاده نکردم 4GB رم اپل خیلی خویه و هیچ مشکلی نداره و تمام کارا میشه با هاش انجام داد ، ولی به نظر من Macbook Pro Retina بگیرید بهتره...
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 1
vahid پاسخ پذیرفته شده
البته مدلهای 8 گیگش هم هست ولی باید سفارش بدی... خیلی سخت گیر میاد... من تا حالا از ramdisk توی مک استفاده نکردم... حتما راهی براش وجود داره ولی اصلا توصیه نمیکنم چون به هر حال افت سرعت به همراه داره... کلا 4 گیگ رم اگه فقط بخوای از مک استفاده کنی کاملا کافیه... ولی اگه مثل من بخوای همزمان از طریق فیوژن ویندوز هم ران باشه و اونجا کار کنی قطعا کمه... اینکه 101 بخری یا نه کاملا به خودت بستگی داره ولی اگه هدفت استفاده از کیفیت محصول و انجام کارته خرید و بعد ارتفای رم کاملا منطقیه... اما اگه میخوای تجهیزاتت 100 درصد به روز باشه، طبیعتا باید بری سراغ بقیه گزینه ها... از نظر ساپورت نرم افزاری قاعدتا مشکل خاصی حداقل تا 5-6 سال آینده وجود نداره مخصوصا اینکه سیستم عامل مک کلا رایگان شده... از نظر ساپورت سخت افزاری هم که عملا ایران تحریمه و تحریم هم نباشه باز تفاوتی نداره...
من خودم 101 دارم، رمشو ارتقا دادم و باهاش همه کار هم انجام میدم... از برنامه نویسی و کارهای گرافیکی گرفته تا میکس فیلم و ... ولی retina های جدید انصافا از نظر کیفیت صفحه نمایش، مصرف باطری، سرعت (به خاطر رم های ddr3l و هارد ssd ) واقعا یه سر و گردن بالاترن...
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 2
دانیال شیرانی پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز رم ایفون های اپل هم از همه گوشی های هوشمند در سطح بالا ، پایین تره ولی به دلیل سیستم عامل بهینه شده خیلی روانو راحته و حتی به جرعت میشه گفت که سرعتش از گوشی های در سطح بالا ، بالا تره سیستم عامل مک هم به طور خیلی جالبی بهینه شده و به روونیه سیستم عامله ای او اسه پس از لحاظ سخت افزاری خیلی خوبه و راحت کارای سنگین رو میتونی با این رم انجام بدی
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 3
محمد پاسخ پذیرفته شده
با اين قيمت بهترين گزينه خريده macbook air md 760 هست،من خودم اينو دارم،كارمم برنامه نويسى و توسعه دهنده ى وبه،مطمئن باش كه پشيمون نميشى،سرعت هارد ssd اين فوقالعادست.سبكه خيلى و قشنگ.من بهت اينو پيشنهاد ميكنم،من خودمم بين md101 با اين شك داشتم وكلى هم تحقيق كردم و اينو انتخاب كردم الانم راضيم
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 4
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.