ورود / ثبت نام

ورود

1. rahmanian
  2. مشکلات مربوط به اپل آیدی - ایکلود - اپ استور
  3. یکشنبه , 19 مرداد 1393 04:50
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
ایا راهی برای برداشتن آی کلود امده است؟ من یه 4اس دارم آی کلود داره پسوردش یادم نیست ؟ از کویت آوردم راهی براش هست یا در آینده راهی پیدا میشه؟
به این سوال امتیاز دهید:
alireza پاسخ پذیرفته شده
سلام شما چون پسورد فراموش کردین به سایت appleid.apple.com مراجعه کنید در قسمت reset password وارد بشید و appleID یا ایمیل که username شما هست وارد کنید در صفحه باز شده اولین گزینه تیک بزنید و next بزنید یک ایمیل از طرف اپل برای شما ارسال میشه وارد پیام بشید یک لینک وجود داره روی اون بزنید و یک پسورد جدید وارد کنید بعد درقسمت iCloud یوزرنیم و پسورد جدید وارد کنید.
rahmanian پاسخ پذیرفته شده
اخه اصلا اپل ایدی مال من نیست مال صاحب قبلیشه(بابای عرب)
اپل استور هایتک پاسخ پذیرفته شده
سلام بله اگر با توجه به راهنمایی دوستان هنوز به رمز اپل آی دی دست پیدا نکرده اید در حال حاضر یک روش جدید و تضمینی برای برداشتن و حذف آیکلود وجود دارد همانند روش های درخواست آنلاک فاکتوری این سرویس جز اینگونه سرویس ها قابل ارائه است.
SajjaD پاسخ پذیرفته شده
با سلام من ی ایفون 5 اس دارم از المان اورد بعد چند وقت ایکولد اومده روش من چیکار کنم و کجا میشه درستش کرد اگه جایی داره بدین اگه کسی رو هم میشناسین معرفی کنید تشکر
رضا پاسخ پذیرفته شده
من یک بار این کارو کردم... کار ساده ای نیست مخصوصا تو ایران... ولی باید اطلاعات جزئی از اپل ایدی داشته باشی.. ممثل تاریخ تولدی که ثبت شده یا آدرس و یا هر چیزی که موقع نصب ازت میپرسه... و زنگ بزنی به اپل ساپورت و مشکلت رو بگی و اون هم یک سوال می پرسه... اگه درست بود کمکت میکنه...
Mehdi پاسخ پذیرفته شده
سلام خسته نباشيد،من يه كارت اپل اي دي خريدم كه وارد ايكلود كردم بعد رمزش يادم رفته و اون كارت هم گم كردم تاريخ ايناش هم نميدونم چيكار كنم همه كار كردم نشد!
اپل استور هایتک پاسخ پذیرفته شده
دوستان همیشه قبل از خرید دستگاه دست دوم و کارکرده حتما به منوی آیکلود در ستینگ دیوایس مراجعه نمایند و از ست نبودن اپل آی دی در این قسمت اطمینان پیدا کنند و بعد افدام به خرید نمایند.مناسفانه این اتفاق و مشکل گریبانگیر خیلی از خریداران شده است. به دوستان خود نیز این مسئله را بسپارید.
مهدی یار علی پاسخ پذیرفته شده
اگه پسورد را ندارید و پسورد ایمیلش را هم ندارید تنها راهش اینه که از سایتهای که سرویس حذف اپل ایدی و یا حذف ایکلود دارند خرید کنی من هم همین مشکل را داشتم سریال ایفونم را دادم به این سایت بعد از 10 روز ایکلود از گوشیم حذف شد http://codeunlock.ir/icloud
کد انلاک پاسخ پذیرفته شده
انلاک ایفون www.codeunlock.ir
ایوب پاسخ پذیرفته شده
سلام من یه 5s گرفتم apple id نداره ولی یه جیمیل توی icloud داره که رمزش رو نمیدونم چطوری این جیمیل رو پاک کنم باتشکر از سایت خوبتون
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.