ورود / ثبت نام

ورود

1. davoud
  2. مشکلات سخت افزاری آیفون
  3. سه شنبه , 07 مرداد 1393 17:42
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
<p>سلام دوستان از هفته قبل آیفون 5s من دچار پرش انتن شده و اصلا ثابت نمیشه جالب اینکه این اتفاق ناگهانی افتاده و هیچ ضرب خوردگی و آبخوردگی نداشته گوشی از همون روزم ارور activation required میده کسی میدونه علتش چی هست و چکارش باید بکنم گوشی قطعا آنلاک هست و 5 ماه هست خریدم</p>
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
alireza پاسخ پذیرفته شده
سلام تو قسمت پرش انتن اول اپراتور گوشی چی هست؟ اگر همراه اول که این امکان توش بیشتر هست و اینکه چون سیم کارت پانچ میشه احتمال بروز این مشکل هست پس اول شما یک سیم کارت دیگه بگیرین و دویاره پانج کنید، و یکی هم از گارد های فلزی که جلو انتن میگیره استفاده نکنید اگر باز هم درست نشد احتمال اینکه سخت افزاری باشه هست وباید دیده بشه
alireza پاسخ پذیرفته شده
سلام ارور که گفتی در هنگام اکتیو شدن رخ میده شما تا مرحله اخر اکتیویشن که همین ارور میده برین بعد سیم کارت در بیارین تا گوشی no sim بشه بعد دکمه هوم و پاور همزمان برای مدتی کوتاه نگه دارید که گوشی ریست بشه بعد بدون سیم مراحل اکتیو پیش برین تا قسمتی که میگه سیم بزارین بعد سیم بزارین try again که بزنید بعد از شما apple ID میخواد اونو وارد کنید تا گوشی بالا بیاد
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
Farnaz G پاسخ پذیرفته شده
سلام . من هم این مشکل رو داشتم . اگر اپراتورتون ایرانسل هست مشکل از خطه نه از گوشی . من سیم کارت خواهرم که همراه اول هست رو انداختم و هیچ مشکلی نداشتم . از وقتی که اینترنت ایرانسل 3G شده این مشکل پیش اومده . اگر کمی جستجو کنید میبینید که برای خیلی ها این مشکل پیش اومده .
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
alsakaki پاسخ پذیرفته شده
سلام من هم همین مشکل را دارم یک بار ایکلودم رو غیر فعال کردم حل شد ولی دوباره searching میده
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
صالح موسوی پاسخ پذیرفته شده
سلام منم به طور کاملا اتفاقی دچار پرش انتن شدم و جالب اینجاست که وقتی تو خونه ام بیشتر وقتا آنتن دارم ولی به محض اینکه از خونه میرم بیرون انتنم میره.هرجا هم که نشون دادم میگن مشکل سخت افزاریه.خواهشا راهنمایی کنید.4ماهه خریدم فبل از اینم 5 داشتم ولی تا به حال با همچین مشکلی روبرو نشدم. متشکرم
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
علیرضا پاسخ پذیرفته شده
سلام خسته نباشید....آیفونمو بعد از 6ماه روشن کردم وقتی سیمکارتمو توش گذاشتم شبکهی سیمم نمیاد به جاش serching میاد و نه میتونم از اینترنت استفاده کنم نه زنگی بزنم............چیکار کنم
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
علی ا. پاسخ پذیرفته شده
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. آیفون 5s، حدود شش ماه میشه خریدم و هیچ مشکلی نداشت و حدود یه ماه هست که این مشکل پیش اومده.گوشیم میزنه Searching و آنتن نداره و هر از گاهی (بعد از ریست یا...) آنتنش میاد. البته اکثرا وقتی از یه نقطه ای از شهر به یه جا دیگه می رم این اتفاق میوفته!!! و برای حل اون این کارها رو انجام دادم: - ریست تمام تنظیمات - ریبوت - ریستور به تنظیمات کارخانه - خرید دوباره ی سیم کارت که مشکلی از لحاظ پانچ نداره. - بیرون رفتن از اکانت آی کلود davoud و سایر دوستانی که این مشکل رو داشتن و حل کردن لطفا کمک و راهنمایی کنین. ممنون
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 6
امير پاسخ پذیرفته شده
سلام من اپل٥sدارم ٢ روز هست كه يه دفت گوشيم به شدت ضعف آنتن داره و همش ميزنهno servis و فقط بعضي جاها آنتنم مياد خطم ايرانسل هست لطفا راهنمايي كنيد جاهايي كه الان همش noservis هستم قبلا به خوبي آنتن ميداد
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 7
mohamadreza پاسخ پذیرفته شده
ابتدا شما به قسمت ریست گوشی رفته و تنظیمات شبکه گوشی را ریست کنید اگر جواب نداد باید 1 راه حل سخت افزاری انجام بدید کنه اگه خواستید کلیپشو براتون می فرستم به ایمیا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست بدهید
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 8
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.