ورود / ثبت نام

ورود

1. مهدی
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. چهارشنبه , 01 مرداد 1393 02:32
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
salam

man chand rozie ke sorat downloadam paine omade

dar halat mamoly ba folex 130kb download mikardam vali alan dige az 30 balatar nmire va age ham bere ta 70 80 mire zod miad pain

alanm barname "progressive downloader" ro nasb kardam ye 500mg ro ba sorat 80 ta 120kb ro download kardam hala ke mikham yek 500mg dige download konam dige sorat az 40 bala tar nemire

lotfan rahnami konid moshkel az chie

albate bayad begam internet moshkely nadare chon ba sistem dige download mikonam rahat vali ba mak nemishe
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
ابتدا لازمه عرض کنم به قوانین انجمن احترام گذاشته و فارسی تایپ کنید دوست عزیز. در ضمن پایین بودن سرعت دانلود ناشی از اینترنت شماست. بهتره با شرکت سرویس دهنده ی خود تماس گرفته و مشکل را مطرح کنید. البته این نکته رو لازمه عرض کنم که من خودم وقتی با مک دانلود میزنم سرعت دانلودم نسبت به دانلود با ویندوز یکم کاهش پیدا میکنه که این طبیعیه.
مهدی پاسخ پذیرفته شده
dost aziz be internet rabty nadare chon ba sistem haye dige rahat mishe download kard vali ba mac nemishe albate hala ke win nasb kardam moshkeli ba download dar win nadaram rasty mazerat mikham ke finglish type mikonam age moshkely nadare begid ta soal dige ham daram finglish type konam
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 1
حمیدرضا پاسخ پذیرفته شده
یه مبین نت بخر خودتو راحت کن
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.