ورود / ثبت نام

ورود

1. A7 Chip
  2. معرفی ، سوالات ، دانلود آیتونز
  3. سه شنبه , 30 ارديبهشت 1393 01:55
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام دوستان.ببخشید کسی میدونه این ارور آیتونز از چیه و چطور میشه درستش کرد؟.وقتی میخوام ساین این بشم این ارور رو میده.وقتی هم توی آیتونز استور میرم فقط توی iTunes U میره.وقتی میخوام به بخش های دیگه مثل App Store برم میگه:Item Not Available.The item you've requested is not currently available in U.S store.وقتی میخوام ساین این بشم با اپل آیدیم :(iTunes could not connect to the iTunes Store.An unknown error occurred (11556

Make sure your network connection is active and try again

من اینترنتم کار میکنه و همه چی درسته.این مشکل از وقتی پیش اومد که یه پی دی اف به آیپد مینی 2 زدم و بعدش برنامه ها کرش میکردن و بعدشم این ارور رو داد.پروکسی هم فعال نیست و hosts رو حذف کردم.آخرین ورژن آیتونز ری اینستال هم کردم نشد که نشد.
به این سوال امتیاز دهید:
علی پاسخ پذیرفته شده
در مورد ارور اول اینکه احتمالا شما در استورِ کشور دیگه ای مثل انگلستان بودید و اکانتتون چون برای آمریکا بود به استور آمریکا منتقل شدید و اون آیتمی که میخواستید در استورِ آمریکا موجود نبود . سوال دوم هم اینکه احتمالا بخاطر وصل نشدن به سرور ها بخاطر مباحث ف-ل*تر باشه .
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.