ورود / ثبت نام

ورود

1. مهشید 323
  2. معرفی ، سوالات ، دانلود آیتونز
  3. شنبه , 06 ارديبهشت 1393 00:19
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
ببخشید من اولین باری که خواستم واسه آیفونم برنامه بریزم به مغازه دوستم دادم ، و الان که می خوام با آیتونز خودم برنامه بریزم ارورر ه this iPhone could not be synced because this computer is no longer authorised رو میده! حتی کل کامپیوتر های قبلی رو هم deaurhoeize کردم و دوباره پی سی خودمو authorize کردم فایده نداشت. آیا باید کل برنامه های ریخته شده از قبل و پاک کنم و از اول خودم برنامه بریزم؟ برای اینکار فقط پاک کردن برنامه ها کافیه یا اینکه باید کلان reset کنم؟ یعنی همهی عکسامم پاک میشه؟ و دیگه اینکه من apple ID دارم ولی فک کنم چون چیز پی ان ندارم نمیتونم برنامه دانلود یا update کنم. اگه همون پیشه دوستم چیز پی ان بریزم دیگه مشکلم حل میشه و دیگه اصلا نیازی به این نیست که بخوام با آیتونز برنامه ای دانلود کنم؟ کلان لازمه که موبایلم با آیتونز خودم سینک باشه یا نباشه هم مهم نیست؟ ممنون میشم به سوالای زیادم پاسخ بدید
به این سوال امتیاز دهید:
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
جواب سوال شما اینه که شما الان با اکانت خودتون authorize می کنید ولی روی آیفون شما احتمالا برنامه هایی نصب شده که با اکانت دوستتون خریداری شده و چون سیستم شما برای اون اکانت authorize نیست به شما گیر میده! شما فقط کافیه اون برنامه ها رو پاک کنید! لازم به ریست هم نیست!
علی پاسخ پذیرفته شده
خرید ها باید با اکانت خودتون صورت گرفته باشه . فقط برنامه ها رو پاک کنید کفایت میکنه . عکس ها رو میتونید اگر دوستتون ریختند با برنامه iTools بک آپ بگیرید و اگر با گوشی گرفتید که توی مای کامپیوتر وارد گوشی خودتون شید و بگاپ بگیرید . و-پی *ن هم میتونید برناامه اش رو از آیتونز اول دانلود کنید و بعد روی گوشی سینک کنید و بعد بقیه برنامه ها رو از گوشی دانلود کنید .
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.