ورود / ثبت نام

ورود

1. iraj
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. چهارشنبه , 06 فروردين 1393 22:22
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام ایفون 5 اس 16 گیگ دارم بعضی اوقات (تابحال 3 دفعه)بطور خودبخودی رو هیچ صدایی موقع زنگ زدن یا اس نمیاد در حالی که روی سایلنت هم نیست و صدا ها فعال هستش و مجبوراً خاموش روشن میکنم و درست میشه. البته حدود 8 گیگ از حجمش خالیه و نرم افزار هم فقط از ایتونز دانلود میکنم .میتونید منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
alireza پاسخ پذیرفته شده
سلام شما گوشیو یک یار ریستور کنید دفعه اول بک اپ برگردونید اگر باز هم قطع میشد دفعه بعد بک اپ بر نگردونین احتمال زیاد درست میشه کانتکت گوشی هم با نرم my backup pro میشه بک اپ گرفت و فابل .vcf بهتون میده که با همون میشه کانتکت ریستور کرد
Fazel پاسخ پذیرفته شده
سلام.آي پد اير ٢صداش قطع شده هيچ صدايي از اسپيكر و هندزفري نداره ميشه كمكم كنيد لطفا،ممنون
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
حمیدرضا پاسخ پذیرفته شده
یه سوالی داشتم
من چند روز پیش ای مکم رو روی میز گذاشتم AUX بهش وصل بود که یک دفقه ای مک از قسمتی که AUX بود افتاد زمین...اما تکه ایی از AUX داخلش نبمونده...حالا الان موزیک میگذارم پخش نمیکنه باید چکار کنم؟هر چی وولوم رو میزنم صدا نمییاد در صورتی که رو دیس پلی مییاد که کم و زیاد کنم...کسی اگه میدونه مشکلش چیه ممنون میشم کمکم کنید..
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
مجید پاسخ پذیرفته شده
سلام یه ایفون 5 دارم تو برنامه لاین وایبر و همچین برنامه هایی میکرفون و بلندگو کار میکنه ولی در تماس با سیمکارت کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید در ضمن ریستور هم شده به اخرین ورژن هم آپدیت شده
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
ramin پاسخ پذیرفته شده
سلامم ایرج جان داداش شما اول یک بار از گوشیت توسط برنامه itunes بکاپ بگیر و گوشیو ریست کن اگه درست نشد . تو یه برنامه ای که نیاز به صدا داره که تو اون برنامه صداش قطع است ( مثلا بازی کلش آف کلنز ) برو بعد تو همون برنامه بدون اینکه خارج بشی گوشیتو با استفاده از کلید سایلنت ( همون کلید بالای کلید های کم و زیاد کردن صداها ) گوشیتو سایلنت کن و دوباره از سایلنت در بیار. وقتی که از سایلنت در بیاری باید گوشی صداش درست بشه و مثل روز اول بشه. این اتفاق هم برای من افتاده بود با انجام روشی که گفتم گوشیم کاملا درست شد . موفق باشی
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
Yeganeh پاسخ پذیرفته شده
سلام من ايفون ٥ اس ١٦ گيگ دارم و يك سال پيش خريدمش اما ب تازگي متوجه شدم از هندزفري سمت راستش اا خروجي اصليش صدا نمياد اما از خروجي كوچيكش صدا مياد... به نظرتون بايد چيكار كنم لطفا راهنمايي كنين
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
مينا پاسخ پذیرفته شده
سلام بزرگوار، من يه آيفون s5 دارم اخيرا صداش قطع شد و كلي كلنجار رفتم دست آخر پسكد رو فعال كردم يهو صداش وصل شد گذاشتم شارژ بشه و وقتي باز برش داشتم دوباره صداش قطع شده بود، ميشه لطفا كمكم كنيد بزرگوار در ايميلم خواهشا لطف بفرماييد عزيز
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 6
شجاعی پاسخ پذیرفته شده
سلام ی سول داشتم ایفون 6 اس دارم . ی روزه که همه صداهای گوشی قطع شده . فقط با هنسفری میتونم مکالمه کنم یا چیزی گوش بدم وقتی گوشی رو سایلنت میکنم یا از سایلنت در میارم به جای ringer که باید بالای زنگوله بیاد headphones رو نشون میده موردی با نام هدفون هم توی ستینگ پیدا نمیکنم لطفا راهنمایی کنید چیکار باید کنم؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 7
مهدی پاسخ پذیرفته شده
بالای دکمه های کم و زیاد کردن صدا در سمت چپ بالا یه دکمه هست که کشویی هست احتمال داره اشتباه اونو زده باشید که اگه زده باشید یه خط نارنجی بیرون میاد که برگردونید دکمه رو سرجاش درست میشه
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 8
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.