ورود / ثبت نام

ورود

1. رضا
  2. راهنمای خرید
  3. شنبه , 17 اسفند 1392 17:22
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام خسته نباشید ببخشید مزاحمتون شدم یه سوال داشتم میخواستم ببینم اگه زحمتی نیست به من یه مشاوره بدید

ببینید من کل کارهایی که با کامپیوتر میکنم برنامه نویسیه سی شارپه و فتوشاپ و طراحی سایت و موزیک و فیلم و ......

برای برنامه نویسی که کیس گرفتم حالا میمونه فتوشاپ و طراحی سایت به زبان های php , html5, css3

به نظر شما کدوم از مک بوک ها به درد من میخوره من خودم me864 را مد نظر داشتم به نظر شما به درد من میخوره یا نه

توی رم و گرافیک کم نمیاره به نظر شما بهتر نیست me 865 بخرم تفاوت قیمت 600 تومنی این دو مدل لپ تاپ زیاده ولی اگه اساتید بگن مشکلی نیست

هر چی فکر میکنم فتوشاپ من خیلی حرفه ای نیست و با مک در کل خیلی نمیخوام کارهای حرفه ای انجام بدم

یه سوال دیگه هم دارم چون من رشته ام فناوری اطلاعات و به احتمال زیاد توی دانشگاه به ویندوز هم احتیاج پیدا میکنم روی این مدل لپ تاپ میشه ویندوز نصب کرد سرعت سیستم را نمیاره پایین

ممنون میشم منو راهنمایی کنید

فتوشاپ در حد نیمه حرفه ای کار میکنم ولی شاید تا اینده حرفه ای هم شدم

ممنون میشم بهترین مک بوک را به من پیشنهاد بدید

با تشکر
به این سوال امتیاز دهید:
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز ، اگر در سایت اپل دقت کنید تفاوت این دو مدل در مقدار رم و ssd هست . برای مقاصد شما همون مدل me864 به نظر من کفایت می کنه!
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 1
asdpic پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز با تمام این کارایی که داری میگی برای شما md101 هم کافیه اگر میخوای فقط پول اضافه بدی ۸۶۵ خوبه فقط باید بدونی اگر گرافیست هستی ریتانا به دردت نمیخوره!! تو خریدت بیشتر دقت کن
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 2
رضا پاسخ پذیرفته شده
ممنون از تمامی دوستان به خاطر راهنمایی ها یه سوال داشتم میخواستم ببیم از لحاظ اینده نگری بودن me865 به صرفه نیست چون رمش 8 گیگه و برای اجرای روونتر فکر کنم بهتره ولی باز نظر اساتید چیه شما کدومشو صلاح میدونید بخرم me864 یا me865 کلا رم چقدر توی سرعت دستگاه تاثیر داره ممنون
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 3
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.