ورود / ثبت نام

ورود

1. مهراد
  2. راهنمای خرید
  3. دوشنبه , 05 اسفند 1392 15:26
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام خدمت دوستان عزیز .. 1.دوستان من میخوام آیفون 5 بخرم میخواستم بدون فرقش با آیفون 5s در چیه آیا برتری در مقایسه با 5s داره برتریها 5s در چیه؟ 2..به نظرتون آیفون 5 بهتره یا z ultra ؟؟ 3.در ضمن دوستان آیفون 5 در چه رنگهایی هست میدونم فقط مشکی و سفیده ولی این رنگی که لینک عکسشو گذاشتم هم تو نت دیدم اول فک کردم طرح ولی بعدش فهمیدم اصله آیا میتونم این رنگیشو پیدا کنم؟ 4.آیفون 6 کی قرار بیاد به کدوم یک از طرحها تو نت شبیه قیمتش تو چه حدوداس؟ 5.و در آخر قیمت کنونی آیفون 5 16g چنده تو بازار؟؟؟ با سپاس از کسانی که وقت گذاشتن برا خواندن و سپاس فراوان از کسایی که به این پنج سوال پاسخ میدن http://www.8pic.ir/images/17369225342546509849.jpg
به این سوال امتیاز دهید:
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
1-تفاوت در دوربین، پردازنده و چیپ گرافیک و البته وجود touch id هست 2- جواب به این سوال سخته! اول شما باید تعیین کنید کدوم سیستم عامل رو می پسندید؟ ios یا اندروید؟ هر کدوم محاسن ومعایب خاص خودشون رو دارن! یعنی صرف شکل و سایز گوشی دیگه مهم نیست! نرم افزار هم خیلی مهمه! تنوع برنامه های اپل بیشتره ولی سیستم عامل اندروید انعطاف پذیرتره! بعدش باید دقت کنید که سایز صفحه گوشی واستون چقدر مهمه؟ واسه من همون سایز آیفون مناسبه! ولی ممکنه یکی صفحه بزرگ دوست داشته باشه! 3- آیفون 5 دو رنگ داره: سفید با پشت بدنه نقره ای و سیاه با پشت بدنه ذغالی. اون عکس هم مدل سیاهش هست 4- آیفون 6 احتمالا مثل سابق حوالی اواسط تیر معرفی میشه و تو مهر هم میاد به بازار. البته به بازار ایران تو اواسط تا اواخر آبان میرسه! هنوز چیز زیادی ازش معلوم نیست! فعلا شایعات بیشتر حول ساعت مچی و تلویزیون اپل می چرخه! 5- قیمتش حول 2200 باید باشه! البته بهتره در این مورد با فروشگاه سایت تماس بگیرید. اونل خیلی بهتر از من در این مورد راهنماییتون می کنن!
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 1
مهراد پاسخ پذیرفته شده
داداش ممنون که جواب دادی عزیز من میتونم با یه میلیون آیفون 5 کارکرده بگیرم پیدا میشه به این قیمت؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.