ورود / ثبت نام

ورود

1. rm
  2. معرفی ، سوالات ، دانلود آیتونز
  3. چهارشنبه , 16 بهمن 1392 22:46
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با درود فراوان دوستان بنده حدود دو سال پیش (اون موقع که خودم اپل آیدی نداشتم) با اپل آیدی دوستم کلی برنامه حدود 9 گیگ تو گوشیم ریختم(آیپاد تاچ) حالا چند وقت پیش با اپل آیدی جدیدی که ساخته بودم برنامه گرفتم حالا وقتی سینسو میزنم چیکار میکنه؟ تمام اون برنامه هایی که با اپل آیدی دوستم ریختم رو میخواد پاک کنه و بجاش اینارو بریزه در ضمن اون دوستمو دیگه اصلا نمیبینم و خیلی وقته از اپل آیدیش استفاده نکرم و رمزشو یادم نمیاد. سوال بنده اینه:آیا میشه جفت این برنامه هارو (اونایی که با اپل ایدی خودم گرفتم و اونایی که با مال دوستم گرفتم)رو با هم تو گوشیم داشته باشم؟ اگه بله لطفا بگید چجوری. با سپاس فراوان
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
میشه ولی دیگه نمی تونید با آیتونز سینک کنید! برای اینکه هر دو دسته از برنامه ها رو کنار هم داشته باشید باید از برنامه های دیگه مثل itools، ifunbox استفاده کنید. اگه تو گوگل سرچ کنید به راحتی یکی از این دو تا رو پیدا می کنید. توصیه من itools هست! بعد از نصب برنامه با اون می تونید همه برنامه هایی رو که با اکانت دوستتون خریدید رو به کامپیوتر منتقل کنید! خود من برنامه هایی از اکانت های مختلف رو ی آیپد دارم ولی چرا برای من مشکلی درست نمیشه و برای شکا این مساله پیش میاد؟! علتش اینه که آیتونز فقط به برنامه هایی اجازه میده روی آیپد بمونن که اکانت مربوط به اونها روی کامچیوتر مورد نظر authorized شده باشند! حالا اگه شما رمز اکانت رو به یاد بیارین و روی کامپیوتر اکانت دوستتون رو authorize کنید دیگه مشکلی پیش نمیاد! شما احتمال قوی تو این فاصله که اکانت جدید ساختید و از اکانت دوسستون استفاده نکردید ویدنوزتون یا مک رو عوض کردید چون در غیر این صورت آیتونز یادش می موند که شما دو تا اکانت رو با یک library سینک می کنید!
مصطفی پاسخ پذیرفته شده
سلام دوستان. من چند ماهی هست که آیفون 5s خریدم و همون فروشگاه برام برنامه نصب کرد. حالا خودم هم اپل آیدی ساختم و هم با آیتیونز عکس و موزیک جا به جا میکنم. توی نت هم گشتم که چطوری نرم افزار نصب کنم و تمام مراحل رو طبق همون آموزش ها انجام دادم. کامپیوتر رو قبل از نصب برنامه authorize میکنم و برنامه هایی که دانلود کردم از اپ استور شروع به نصب میکنه ولی مشکل من همینجاس که یکم جلو میره پیغام میده که این کامپیوتر authorize نشده. دقیق تر بگم پیغام میده که longer authorize نشده و راهنمایی میکنه که این کارو انجام بدم و این در صورتی که من دقیقا تمام مراحل authorize کردن رو انجام دادم و حتی بهم نشون میده که با اپل آیدیم چندتا کامپیوتر authorize شده. توی سایت شما خوندم که وقتی با اپل آیدی جدید میخوای برنامه نصب کنی برنامه هایی که با اپل آیدی قبلی نصب شده رو پاک میکنه. ولی این پیغام که به من میده ظاهرا هیچ ربطی به این قضیه نداره و مشکلش authrize. البته من مشکلی ندارم که برنامه هام پاک بشه. ولی میخوام ببینم این پیغام ربطی به این قضیه داره و میخاد که برنامه ها مو پاک کنم؟ و دوم اینکه اگه مربوط به همینه من چطوری میتونم به طور دستی تمام برنامه هامو که با اپل آیدی اون فروشگاه نصب شده پاک کنم؟ ممنون میشم کمک کنید . چون واقع زور داره کلی پول گوشی بدی بعد خودت اختیارشو نداشته باشی که روش برنامه نصب کنی. با تشکر
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.