ورود / ثبت نام

ورود

1. Lloyd
  2. مشکلات سخت افزاری آیفون
  3. یکشنبه , 13 بهمن 1392 20:14
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
<blockquote class="postcontent restore" style="margin: 0px; padding: 0px; overflow: hidden; word-wrap: break-word;">سلام دوستان
امروز گوشی من برف خورد یعنی بارید روش و صداش قطع شده الان. اونم اینطور که موزیک و اینا پلی میشه صدایی نداره، یا زنگ میزنم صدای طرفم رو نمیشنوم، اما صدای رینگ تون مشکلی نداره!
کسی تا حالا همچین مشکلی داشته؟ چه کنم؟</blockquote>

سلام امروز رفتیم تو برف عکس بگیریم هم دست من خیس بود هم برف میبارید بعد از یه مدت دیدم صدای گوشیم از کار افتاده مشکلات زیر رو دارم: 1- وقتی اهنگ میزارم از گوشی پخش نمیشه! 2- صدای تیک تیک لمس کردن گوشی قطع شده! 3- ولی وقتی میرم توی تنظیمات اهنگ میتونم اهنگ زنگ ها رو گوش کنم 4- هندفری گوشی کار میکنه 5- زنگ میزنم صدای من نمیره و صدایی بوق خوردن هم نمیاد! 6- مشکل انتن دهی ندارم 7- ظبط ویدئو با صدا هستش و مشکلی نیست! گوشیم I phone 5s Silver 64g به فنا رفت! فعلا گذاشتم توی پلاستیک برنج و کنار بخاری هست! دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند!
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Lloyd پاسخ پذیرفته شده
اقا حامد ممنونم جواب دادین من گوشی رو توی برنج دفن کردم ( کاملا وکیوم) بعد از 6 ساعت روشن کردم مشکلم حل شد! ولی خدایی اگه درست نمیشد افسردگی میگرفتم اخه ایفون من همه چیزمه! من میخواستم اول ریستورش کنم ولی میدونی توش اینقدر برنامه دارم و بازی کندی کراش رو تو مرحله 65 هستم حیفم امد ریستور کنم ! الان شکر خدا حل شد مشکلش!
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
خوب شما اقدامات لازم رو انجام دادی ولی با توجه به نوع مشکل شما به نظرم مشکل مربوط به ios میشه تا سخت افزار گوشی! صبر کنید بعد دوباره گوشی رو روشن کنید احتمال قوی باید درست شده باشه! اگر نشده یه بار ریستور کنید اگه بازم حل نشد اون موقع دیگه حتما خود گوشی ایراد پیدا کرده! اینم بگم من با آیفون 3 جی اس زیر بارون! و در حالیکه گوشی خیس خیس بود فیلم گرفتم و گوشی هم طوریش نشده! فکر نکنم با قیلم برداری با آیفون 5 اس گوشی زیر برف گوشی طوریش بشه!
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سخت افزاری آیفون
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.