ورود / ثبت نام

ورود

1. علی
  2. معرفی ، سوالات ، دانلود آیتونز
  3. جمعه , 04 بهمن 1392 20:14
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام .

من مدتی هستش که موقع سینک کردن اپلیکیشن ها از آیتونز روی آیفون متوجه شدم که دیگه مثل قبل اپلیکیشن هایی که با گوشی دانلود کردم به کامپیوتر منتقل نمیشن و باید هر دفعه که گوشی رو وصل میکنم Transfer purchased بزنم .

حتی آپدیت هایی که با آیتونز دانلود کردم اتوماتیک سینک نمیشن روی گوشی و باید برم به قسمت اپ و دونه دونه اپلیکیشن هایی که آپدیت شدن رو پیدا کنم و آپدیت کنم و بعد سینک کنم .

میخواستم بدونم کسی میدونه چطور باید این مشکلات رو برطرف کنم ؟ ممنون .
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
سلام! مدتی نبودید! امیدوارم حالتون خوب باشه! این مشکل برای من هم پیش اومده! من اینطوری حلش کردم: اول یه بکاپ از library آیتونز گرفتم البته فایلهای اصلی کتابخانه رو پاک کردم. بعد آیتونز رو پلا پاک کردم در مک repair permission رو حتما اجرا کنید. البته من رو ویندوزم! بعد از نصب دوباره آیتونز، برنامه ها و آهنگها و.. رو از محل بکاپ کشیدم روی پنجره آیتونز تا آیتونز اونا رو دوباره در library پبت کنه. بعد از اون مشکل من حل شد. ولی کلا هر از چندی دوباره ادا در میاره! ولی یه چند بار دستگاه رو به کاپیوتر وصل می کنم بهعد سینک رو می زنم اگه نشد دوباره از کامپیوتر جدا می کنم و دوباره سینک رو می زنم معمولا تو دفعه دوم حل میشه!
علی پاسخ پذیرفته شده
آره من بکاپ گرفتم از لایبراری و قبلی رو پاک کردم دوباره ایمپورت کردم اما نشد . احتمالا باید بک آپ بگیرم و آیتونزُ یکبار پاک کنم با لایبراری و پلی لیست ها دوباره نصب و ایمپورت کنم . ممنون حامد :)      
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.