ورود / ثبت نام

ورود

1. negin
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. جمعه , 27 دی 1392 22:37
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام!من ایفون3gsدارم اول جیلبریک شده بود بعد انلاک فکتورش کردم ولی هنوزم تو اپلیکیشنهام سیدیا هست!!!(اصلا نمیدونم اینا ب موضوعی ک میخوام بگم ربط داره یا نه) الان من میخوام گوشیمو ببرم همونجایی ک خریدم تا ورژنشو اپدیت کنم ولی نمیخوام ریکاوری بشه یعنی نمیخوام اونا بتونن اس ها و عکس ها و نت ها و فیلم ها و کلا اینارو برگردونن اصلا نمیخوام اتفاقا خیلی هم حرفه ای هستن فکر کنم تموم نرمافزارهای دنیاروواسه اینکار داشته باشن!و ب دلایلی میدونم ریکاوریم میکنن واسه همین میخوام ی راهی بهم بگین ک بتونم اطلاعاتمو کاملا پااک کنم اصلا راهی وا3 برگشتشون نباشه مرسیییی
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
در حین پروسه آپدیت ios دستگاه باید ریست بشه به این معنی که کل اطلاعات دستگاه پاک میشه. البته این کار فقط برای دستگاههای جیلبریک شده انجام میشه. بعد از آپدیت آیتونز می پرسه که می خواهید اطلاعات دستگاه رو از روی بکاپ برگردونید یا نه که اگه جواب منفی بدید اطلاعات دستگاه دیگه برگردونده نمیشه. همه این کارها رو شما می تونید در منزل انجام بدید و نیازی به نرم افزار خاصی هم به جز آیتونز ندارید

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.