ورود / ثبت نام

ورود

1. pouyafakhri
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. یکشنبه , 22 دی 1392 19:30
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام. من طبق عادت هميشگيم با دوستان نشأته بودم در مورد اپل جر و بحث مي كرديم كه يك دفعه يكي از دوستان يه چيزي گشت ك به غيرت اپليم برخورد؛

اون گشت كه تاچ أيدي اپل خيلي مزخرفه و ... من خيلي عصبواني شدم ولي آدامه داد:

اين تاچ أيدي براي ما كاربران إيراني يه چيز مزخرفه(كاربران إيراني منظورش اينايي بود ك يا براي سفر أمريكا ميروند يا براي زندگى). ما وفتي از اثر انگشتمون براي باز كردن قفل دستگاه يا به جاي رمز اپل أيدي استفاده ميكنيم، ثبت ميشه و وقتي كه ميريم امريكا ميكيرنمون و حالا خر بيار و باقالي بار كن.

من من ك أبهاء موافقم. نظرت؟!!!
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
من اگه درست منطورتون رو متوجه شده باشم شما فکر می کنید که اثر انگشتتون ثبت میشه و میره به FBI و در مرز آمریکا شما رو شناسایی می کنن و می گیرن و می برن به گواتمالا و 50 سال به ارتکاب ایرانی بودن آب خنک می خورین و وقتی از زندان آزاد شدین آیفون 50 ( چه تصادفی!) اومده به بازار و شما که دل خوشی از اپل ندارین به قصد انتقام گیری یه گوشی دیگه طراحی می کنید و با سامسونگ قرارداد می بندید. گوشی شما تو بازار شکست می خوره و ورشکست میشید و دوباره به زندان میفتید. ولی خوب باید بگم اپل فکر اینا رو کرده و اثر انگشت شما به هیچ وجه به سرورهای اپل فرستاده نمیشه! حتی برای امنیت بیشتر اثر انگشت شما به صورت رمزگذاری شده در بخشی اختصاصی از چیپ A7 دخیره میشه و بنابراین قابل دستیابی مستقیم نیست! پس خیالتون راحت باشه شما رو کسی نمی گیره! لااقل تا وقتی با القاعده همکاری نکنید!
mostafa پاسخ پذیرفته شده
عزیزم اینایی که میگم برو به دوستت بگو. اولا. یه شرکت بزرگ با یه همچین کار مسخره‌ای نمیاد میلیارد سرمایه و مشتری شو زیر سوال ببره. انقدر راه جاسوسی و دراوردن اطلاعات تو دنیای رسانه‌ای وجود داره که فکر این کار خیلی ابلهانه است. دوما. فرض یک هزارم هم بگیم اره برای جاسوسی هست، پس این همه عمه و خاله و داداش ما که همه گوشی 5s دارن و با تاچش کار می کننو 6 ماه ایراننو 6 ماه امریکا و انگلیس اند، اینا رو چرا نمی گیرن و کاری با هاشون ندارن. تازه اصلا چرا باید این قدر تابلو عمل کنند. سوما. همیشه وقتی یه شرکتی به فناوری بالاتری از همه برند ها میرسه، سیاست تو بازار کالا اینه که یا بیان ازش بخرن و ازش استقبال کنند یا سرکوب بزنن و بکوبنش. طبیعی 5s یا این همه افتخار این همه دشمن داشته باشه. اونم چه یرندهایی و چه مشخصاتی. مثلا فلان گوشی 22 مگاپیکسلی توی دوربین برند رقیب 8 مگاپیکسلیش مونده. و.... چهارماً.(دقت کردی ما اصلا تو ادبیات چهارمن نداریم.خ خ خ . حالا..) اندرویید با این سیستم باز که بارها نقد جاسوسی و ویندوز که از همه خفن تر و تابلوتر داره عمل میکنه که دیگه حرفی برا گفتن نمی زاره. این و بدون پسرک، تمام سیستم‌ عامل های دنیا و برندها قبل از تصویب و بیرون امدن و توزیع در بازار باید تصویب نامه‌ای از سازمان NSA دریافت نمایند تا بتوانند در بازار کالا حضور یابند. حالا خودت برو بقیشو تحقیق کن تا بفهمی چه فاجعه‌ای در دنیا هست و در حال اتفاق افتادن هست و حالا گیر همه شده تاچ ایدی اپل.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.