ورود / ثبت نام

ورود

1. ahmad reza
  2. راهنمای خرید
  3. پنج شنبه , 05 دی 1392 22:15
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
آقا من یه لب تاب می خوام که 13 اینچ باشه ولی سیستم خوبی برای کارهای گرافیکی مثل autocad ، solidwork ، photoshop و .. داشته باشه اولش بعد از کلی جستجو دیگه می خواستم me866 رو بگیرم ولی وقتی فهمیدم که گرافیک مجزا نداره باز دلسرد شدم رفتم سراغ me293 ولی حالا باز موندم نمیدونم آخه کدوم رو بگیرم از یه طرف میگم آیا 256 گیگ هارد کم نیست؟؟ از یه طرف میگم گرافیک مجزا داشته باشه بهتر از بر کارای گرافیکی بر میاد از یه طرف میگم 13 اینچ باشه هم سبک تره هم حمل و نقلش راحت تره هم راحت تو هر کیفی جا میشه خلاصه بد جوری گیج شدم دنبال یکی میگردم بتونه راهنماییم کنه.
به این سوال امتیاز دهید:
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
با توجه به اینکه شما هدف استفاده از برنامه های گرافیکی دارید و در برنامه ای مانند autcad هم هر چه صفحه بزرگتر باشه کاربر راحتتر هست به نظر می رسه صفحه 15 اینچی مناسبتر باشد. در مورد وزن تفاوت در حدود 400 گرم بین این دو مدل هست(100 گرم کمتر از وزن آیپد ایر که 500 گرم وزن داره) در مورد cpu، مدل me866 که مدل 13 اینچی هست دارای corei5 و مدل me293 دارای corei7 هست که دومی برتری داره! در مورد گرافیک فقط مدل me294 دارای گرافیک nvidia GT 750m هست البته باید بگم که این مدل به دو صورت به فروش میرسه یکی با این کارت گرافیک مجزا و دیگری بدون آن. پس هنگام خرید به این مساله دقت کنید. در مورد ظرفیت هارد هر دو مدل دارای نسخه تا یک ترابایت هم هسنتد. بنابراین شما باید بگردید ببینید در بازار ایران چه کسی ابن مدل ها را با هارد طرفیت بالا وارد می کنه البته قیمتش هم نجومی خواهد بود. برای مصارف گرافیکی بهتره هارد 512 گیگ داشت ولی اگر هم نشد یک هارد اکسترنال قضیه رو حل می کنه. در مجموع به نظر من مدل me293 برای شما بهتره!
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 1
ahmad reza پاسخ پذیرفته شده
جایی هست که ببینم مدل me293 با گرافیک مجزا چه قیمتیه؟؟ آخه تو این سایت me293 رو بدون گرافیک مجزا زده ، تو سایت دیجی کالا هم همینطور
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 2
نوژن ع. پاسخ پذیرفته شده
آقای حامد اطلاعاتتون اشتباه نیست احیانا؟ مدل ME293 گرافیک مجزا نداره. هاردش هم 256 گیگابایت فلشه. اونی که شما می فرمایین چیپ 750M داره نسخه ی ME294 ــه که 512 گیگ هارد فلش روش داره. در جواب به این دوستمون هم بگم که اگر فقط برای برنامه هایی که ذکر کردین لپ تاپ رو نیاز دارین همین نسخه ی ME293 که حدود 5900 قیمتشه برای کارتون کافی کافیه.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 3
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.