ورود / ثبت نام

ورود

1. احسان
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. چهارشنبه , 20 آذر 1392 14:44
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام خدمت دوستان من آخرین نسخه itunes 64 bit رو بر روی windows 8.1 نصب کردم ولی هنگام اجرا میکنم وبر روی کلید aap store میزنم error میزنه(تصویر پیوست) ممنون میشم راهنمایی کنین [img]images/frontend/1.jpg[/img]
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
این مشکل به علت بلوک شدن آی پی ایران توسط شرکت بی شعور اپل هست! دیگه واقعا شورش رو در آورده! الان دقیقا لحظه ای هست که می خوام اپل زیر گوشی های سامسونگ دفن بشه! در ضمن وقتی به *شکن وصل بشید می بینید که این ارور رو نمیده!
Nima پاسخ پذیرفته شده
آقا منم دقیقا همین مشکل رو دارم . ممنون می شم منم راهنمایی کنید
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 1
alireza پاسخ پذیرفته شده
سلام

ارور ۰×۸۰۰۹۰۳۱۸ :

این ارور در هنگام اتصال به iTunes رخ می دهد و برای رفع آن ۲ راه دارید :

راه اول :

به آدرس زیر از کامپیتور خود بروید یا می توانید در قسمت سرچ start ، عبارت command Prompt را تایپ کنید

Start/Accessories/command Prompt

سپس بر روی برنامه ی command Prompt راست کلیک کنید و گزینه ی Run As Administrator را بزنید

سپس این عبارت را تایپ کنید ( عینا همین عبارت و با همین فاصله هایی که نوشته شده است )

netsh winsock reset

سپس در صورتی که برنامه نوشت Sucessfully rest the netsh winshok ، از برنامه خارج شوید و سیستم را ریستارت کنید سپس iTunes را اجرا کنید

راه دوم :( راه پیشنهاد داده شده توسط Apple Support Communities )

1 – iTunes را از روی سیستم خود پاک کنید

۲ – به قسمت تنظیمات ساعت و تاریخ ویندوز خود بروید و ساعت و تاریخ ویندوز خود را بصورت دقیق ، به ماه میلادی وارد کنید ( برای فهمیدن ساعت و تاریخ می توانید به سایت Time.ir مراجعه کنید )

۳ – iTunes را نصب کنید و سپس آنرا اجرا کنید

1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.