ورود / ثبت نام

ورود

1. amin
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. یکشنبه , 10 آذر 1392 23:34
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
خسته نباشید بچه ها

اینجا کی میدونه تفاوت ایر دراپ و ایر پورت چیه؟

اصلا کاربردشون چیه ؟

من یه ایفون فور یه ایپد فور و یه ایمک ام دی نود و سه دارم

همه اینا هم از طریق مودم وای فای به هم وصلن

حالا سوالا اینان:

چطور فایلهای شیر شده رو تو ایپد ببینم؟

چطور دکستاپ ایمکو تو ایپد ببینم؟

چطوری بین دستگاهام فایل منتقل کنم

ممنون
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
جواب سوال ها به ترتیب: - جواب سوال رو من می دونم! :) - airdrop یه قابلیت نرم افزاریه که در ios 7 معرفی شد. در حال حاضر فقط دستگاههای زیر می تونن ازش استفاده کنن: آیفون 5 به بالا، آیپاد نسل 5، آیپد 4 ، آیپد مینی یعنی از بین دستگاههای شما فقط آیپد 4 تون می تونه استفاده کنه! اونم به شرطیکه به ios 7 آپدیت شده باشه. کاربردش مثل بلوتوث می مونه! شما می تونید فایلها رو به دستگاه دیگه ای از اپل که این قابلیت تو اون هم باشه انتقال بدید یا از اون بگیرید. airport در واقع روترهای وایرلس اپل هستن که در سه رده تولید میشن. سری express، سری extreme، سری time capsule. هر سری کاربردهای خاص خودش رو داره که می تونید با مراجعه به لینک زیر با قابلیتهای هر کدوم آشنا بشید: https://www.apple.com/compare-wifi-models/ - سوالتون مبهم بود. فایلها رو از کجا شیر کردید؟ شما در حال حاضر از مک می تونید library آیتونز رو با فعال کردن قابلیت home sharing با آیفون و آیپد به اشتراک بگزارید، و نه هر فایلی رو! البته با قابلیت file sharing از طریق آیتونز می تونید فایلهای مختلف رو به برنامه های مربوط به اون فایل انتقال بدید! مثلا فایلهای pdf رو به برنامه adobe acrobat در آیپد انتقال بدید. در مورد هر دو قابلیت در این سایت مطالب آموزشی هست. - در مورد دیدن دسکتاپ آیمک روی آیپد، باید بگم شما به برنامه ای نیاز دارید که بهش میگن remote desktop! همه این برنامه ها بلا استثنا دو بخش دارن: یک بخش مکه روی مک یا ویندوز نصب میشه و بخش دوم روی آیفون یا آیپد. تنوع این برنامه ها زیاده ولی از سرشناسها می تونم به splashtop، logmein، remoter VNC، ،Teamviewer ، RDM+ و... اشاره کرد. اکثر اینا پولی هستن. اگه در جستجوی فروشگاه Itunes بزنید remote desktop همین برنامه ها رو میاره که می تونید انتخاب کنید. در مورد راه اندازی و این که کدوم بهتره چیزی نمی گم چون این رشته سر دراز داره! - اما چطوری بین دستگاه هاتون فایل منتقل کنید. برای شما برای انتقال فایل از آیمک به آیپد و آیفون به نظر من استفاده از file sharing ایتونز هست. برای انتقال فایل از آیفون به آیپد یا بالعکس برنامه های زیادی مخصوصا برای انتقال عکس و ویدیو در اپ استور هست که کافیه در اپ استور جستجو کنید: wifi file transfer امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
Teamviewer
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.