ورود / ثبت نام

ورود

1. farhang
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. پنج شنبه , 07 آذر 1392 03:55
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
<p><span style="font-size: 18pt;">من یه مک بوک پرو ام سی ۳۷۱ دارم، یه موقع هایی یهو صفحه سیاه میشه و هیچ کاری نمیتونم بکنم جز اینکه دکمه پاور رو نگه دارم تا خاموش شه و دوباره روشن کنم! همه ی سیو ها و ... میپره و بدتر از اون اینه که خیلی رو اعصابه این حرکت، گاهی ۴ یا ۵ بار در روز اینجوری میشه، بعضی وقتا به بعضی از سایتهای فارسی حساسیت داره وقتی وارد اونا میشم این اتفاق میفته. امکانش هست بخاطر ورژن قدیمی سیستم عامل باشه؟ ۱۰.۶.۶ هستش. کسی میتونه راهنماییم کنه؟ </span></p>
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Shakib Panhbehagh پاسخ پذیرفته شده
این مشکل با اپدیت به ماوریکس یا شیر کوهی حل میشه..... الان این سیستم عامل ها با قیمت کم توی بازار پیدا میشه.. بازم اگه نمیخوای بخری باید توی اپ استور سیستم عاملتو کامل ریستور کنی.... مشکلت حتما حل میشه... البته حتما توضیه می کنم clear my mac 2 رو هم که به صورت کرک شده تو اینترنت قابل دانلوده رو نصب کنی و سیستمتو تمیز کنی تا شایر مشکل برطرف بشه ، آخرین راه حل اینکه آخرین ورژن security رو نصب کن و موقتا firewall رو هم خاموش کن بعد از تمیز کردن باز برش گرودن..... امیدوارم موفق بشی

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.