ورود / ثبت نام

ورود

1. pouyafakhri
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. جمعه , 24 آبان 1392 14:08
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام خدمت كاربران عزيز. من حدود ١ هفتست كه با ١ مشكلي روبرو شدم كه دليلشو أصلا نميدونم. همونطور كه ميدونيد،يكي از أفكت ها و ويژگى هاي زيباي ios7 اين است كه كيبورد و برنامه ها و... شفاف اند و رنگ بك گراند زيري خود را دارند.

من متأسفانه از اين نعمت حدود يك هفتست كه بهره مند نيستم(البته در بعضي برنامه ها) دقيقا در سه بخش زير به سه رنگ ثابت ماندند و با تغيير بك گراند هم هيچ تغييري نميكنند :

١-notification center-> سياه

٢-control center-> سفيد

٣-Siri-> سياه

من تصاويرشو پيوست كردم. ممنون ميشم اگر دليل و راه حلي آرائه بديد =)
پیوست‌ها
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
من در فروم های اپل گشتم موارد عین مورد شما گزارش شده. در زیر لینک مربوط به بحث رو میزارم. در این فروم نوشتن که با اپل تماس گرفته شده و کارشناس گفته که این یه ایراد نرم افزاریه و اپل در آینده درستش می کنه!! به هر حال موردی ندیدم که بگه به غیر از ریستور هم چاره ای داشته باشه! البه به یه راه اشاره شده که برای بعضی ها جواب داده. برید به settings بعد به general بعد به Accessiblity و در اونجا Increase contrast رو روی off تنظیم کنید گوشی رو ریستارت کنید ببینید درست میشه یا نه! https://discussions.apple.com/message/23035204#23035204#23035204
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
اول پیشنهاد می کنم به ios 7.0.4 که دیروز ارایه شد آپدیت کنید شاید مشکلتون حل بشه. در غیر این صورت باید ریستور کنید.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
pouyafakhri پاسخ پذیرفته شده
ممنون حامد جان. أينكا رو كردم ولي فايده اي نداشته؛ حالا راه ديگه اي جز ريستور نداره؟ =(
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
ممنون انجام دادم درست شد. حتي نياز به ريستارت هم نداره
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
بله ولي اين يك مشكل نيست؛بلكن يك ويژگي مثل تمام ويژگي هاي ديگر ios 7 است كه ميشه فعال يا غير فعال كرد. در هر صورت ممنون از كمك هاتون :)
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
907 پاسخ پذیرفته شده
سلام من توي آي پد با ios7 وقتي ميخوام بك گراوند اتتخاب كنم روش زوم ميكنه. نميدونم چكارش كنم. كسي ميتونه كمك كنه؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
moein پاسخ پذیرفته شده
با توجه به راهنمایی دقیق دوستان تاپیک بسته میشود.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 6
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.