ورود / ثبت نام

ورود

1. ابوذر
  2. درخواست نرم افزار مکینتاش
  3. یکشنبه , 19 آبان 1392 21:02
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
بهترین و سریعترین راه تبدیل صفحات وب به تصویر
در این آموزش قصد دارم تا شما را با یک افزونه مرورگر (browser extension) برای مرورگر های سافاری، گوگل کروم و فایرفاکس آشنا کنم. اگر شما هم مثل من گاهی نیاز پیدا می کنید که کل یک صفحه وب را به فایلی ماندگار و قابل بازبینی در هر دستگاهی تبدیل کنید،پس چند خط زیر را با من همراه باشید.
افزونه ی آوسوم سکرین شات (Awesome Screenshot) بهترین، سریعترین و ساده ترین راه برای دریافت، حاشیه نویسی و زخیره ی یک صفحه وب به صورت عکس است.
برای استفاده از ای ن افزونه در مرورگر های سافاری، گوگل کروم یا فایرفاکس میتوانید به دو روش عمل کنید. روش اول استفاده ار قسمت مدیریت افزونه های مرورگر و جستجو و دریافت افزونه است. روش دوم رفتن به http://awesomescreenshot.com/";" target="_blank">صفحه رسمی افزونه است.http://awesomescreenshot.com/";" target="_blank">صفحه رسمی افزونههوشمند است و مرورگر شما را خودکار شتاسایی میکند.
پس از نسب افزونه ایکن آن را در انتهای سمت راست آدرس بار مشاهده خواهید کرد.
[img]/images/frontend/feature-capture.png[/img]
حالا برای زخیره ی سایت فقط کافی است بر روی این دکمه کلیک نمایید و از سه گذینه ی ارایه شده یکی را انتخواب کنید.
دو گذینه ی اول کار خاصی را انجام نمیدهد و با همان پرینت اسکرین قدیمی می شد این کار را کرد. تمام نوآوری این نرم افزار در کذینه ی سوم است. ضبط کل صفحه در یک فایل عکس. پس از انتخواب گذینه یک پنل نمایان شده و به شما توان ویرایش و یا افزودن مطالب بر روی عکس را میدهد.
[img]/images/frontend/feature-annotate.png[/img]
حالا میتوانید فایل را باپسوند PNG زخیره یا بر روی سرور مخصوص افزونه برای اشتراک گذاری بار گذاری کنید.
[img]/images/frontend/feature-share.png[/img]

حالا میتوانید بدون نیاز به سایر نرم افزارها به سرعت وسادگی صفحات مورد نظرتان را به عکس تبدیل کنید و هر وقت با کمترین امکانات انها را دوباره مرور کنید
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
نادر پاسخ پذیرفته شده
جالب بود در کار من خیلی به درد می خوره

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.