ورود / ثبت نام

ورود

1. میلاد
  2. مشکلات سخت افزاری آیپد
  3. یکشنبه , 19 آبان 1392 01:33
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
تاخیر در عرضه آیپد مینی به بازار همچنان ادامه دارد و آن طور که خبر رسیده، دلیل اصلی مشکل سوختگی پنل های ال سی دی تولیدی توسط شارپ است. شارپ تامین کننده تکنولوژی ایگزو و از تولیدکنندگان اصلی پنل نمایشی آیپد مینی رتینا است ولی درصد خرابی بالای پنل های تولیدی آن مشکل ساز شده.

طبق گزارشات،ترانزیستور فیلم نازک (TFT) تولیدی توسط شارپ باعث مشکل سوختگی در تعداد اعلام نشده ای از پنل ها شده و هر چند گفته می شود که سوختگی ال سی دی برای چشم غیر مسلح قابل تشخیص نیست، ولی اپل به دلیل استانداردهای کیفی بالای خود حاضر به استفاده از پنل های مشکل دار نشده.

سر انجام این گزارش تایید می کند که کوپرتینو برای شتاب بخشیدن به تولید پنل های آیپد مینی رتینا به سمت سامسونگ رفته تا ظرفیت تولید را افزایش دهد. البته کار به همین سادگی نیست و انتظار می رود سامسونگ تازه در ابتدای سال ۲۰۱۴ قادر به رساندن پنل های تولیدی خود به اپل شود.

شارپ بزرگترین تامین کننده اپل نیست ولی با این حال ۴۰ درصد تولید پنل آیپد مینی رتینا را بر عهده دارد و در نتیجه باید انتظار داشت که هنگام عرضه اولیه این محصول، موجودی آن ناکافی و قیمت ها در خارج از کشورهای تحت پوشش اپل، بالاتر از حد معقول باشد.
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Shakib Panhbehagh پاسخ پذیرفته شده
اره این مطلب مشکل ساز شده... البته بهتره وقتی عین مطلبو از نارنجی کپی می کنیم به عنوان خبر منبعشو بنویسیم. مثلا این خبر توی بخش تکنولوژی گوگل نیوز هست و ترجمه نارنجی از مطلب همین چیذیه که اینجاست. با آرزوی موفقیت
اقای ابوذر.. من مطالبی رو که می زاری می خونم و به نظرم جالبن و فقط پیشنهاد کردم رفرنس بدی .. امیدوارم شاکی نشده باشی... یا حق
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
میلاد پاسخ پذیرفته شده
چشم دوست من ;)
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
شرمنده ابوذر جان اشتباه من بود و منظورم میلاد نویسنده مطلب بود... آخه هر دو فعالین قاطی میشین تومتن ها
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.