ورود / ثبت نام

ورود

 1. morteza
 2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
 3. دوشنبه , 13 آبان 1392 15:20
 4.  اشتراک از طریق ایمیل
موسسه بازاریابی اپلیکیشن هایFiksu که از مدتها پیش میزان استقبال و همه گیر شدن محصولات تازه وارد اپل را دنبال می کند، امروز اطلاعات جالبی درباره اقبال کاربران به آیپد ایر در مقایسه با زمان عرضه دیگر آیپدها منتشر نمود.


دو روز پس از عرضه آیپد ایر به بازار، سهم آن در میان تبلت های فعال اپلی، تقریبا ۵ برابر سهم آیپد ۴ و سه برابر آیپد مینی در مدت زمان مشابه است. آیپد ایر هم اکنون پس از دو روز سهم ۰.۷۳ درصدی از کل آیپدهای فعال را از آن خود کرده است. این در حالی است که در مدت زمان مشابه آیپد نسل چهارم سهم ۰.۱۴ درصدی داشت و سهم آیپد مینی نسل اول هم ۰.۲۱ درصد بوده است.

البته در این مقایسه باید به خاطر داشت که آیپد ۴ وای فای و سلولار (پشتیبانی از شبکه موبایل) با فاصله ای دو هفته ای از یکدیگر به بازار عرضه شدند. و سهم محاسبه شده در این جدول متعلق به مدل وای فای است که زودتر به بازار آمد.

همچنین اگر به خاطر داشته باشید، http://narenji.ir/14575-75-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A2%DB%8C%D9%BE%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D9%82%D8%A8%D9%84%D8%A7-%D8%A2%DB%8C%D9%BE%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF";" target="_blank">نظرسنجی محدودPiper Jaffray نشان داده که ۷۵ درصد از خریداران اولیه آیپد ایر، قبلا صاحب یک آیپد بوده اند. در حالی که نتیجه این نظرسنجی برای آیپد مینی سال گذشته عدد ۵۸ درصد را نشان می داد.

از نظر میزان استفاده، سهم ۰.۷ درصدی آیپد ایر از کل آیپدهای فعال هنوز بسیار ناچیز است. همان طور که در نمودار می بینید، اکنون آیپد مینی نسل اول، آیپد ۴، آیپد ۳، آیپد ۲ و اولین آیپد به ترتیب سهم ۲۰.۴ درصدی، ۲۲ درصدی. ۱۷.۸ درصدی. ۳۸.۶ درصدی و ۰.۵ درصدی بازار را به خود اختصاص داده اند.

Fiksu همچنین میزان استقبال اولیه از آیفون 5S، آیفون 5C و iOS 7 را هم مورد سنجش قرار داده است. آمار این موسسه نشان می دهد آی او اس ۷ اکنون روی ۷۱.۲ درصد ابزارهای مرتبط نصب شده است. در حالی که طی مدت زمان مشابه، iOS 6 سهم ۶۲ درصدی از آی دیوایس ها را در اختیار داشت و iOS 5 هم در زمان عرضه و مدت زمان مشابه روی ۵۱ درصد از دستگاه ها نصب شده بود.

و آخرین بخش گزارش درباره آیفون ها است. آیفون 5S اکنون ۴.۶ درصد از کل آیفون های فعال را به خود اختصاص داده است. سهم آیفون 5C هم ۲ درصد از کل آیفون ها است. هم اکنون بیشترین سهم از آن آیفون 5 است که ۳۷.۳ سهم بازار را در اختیار دارد. آیفون 4S و 4 هم پس از آن سهم ۳۰.۴ درصدی و ۲۳.۲ درصدی را به خود اختصاص داده اند.
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
morteza پاسخ پذیرفته شده
اگه صبر کنی اوضا بهتر می شه
Sina khayatain پاسخ پذیرفته شده
با این وضعیت قیمت ها باید ایپد ۶۴ رمو. بفروشم ۱۶ گیگ ایر بگیرم که البته خیلی کمه
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
 3. # 1
میلاد پاسخ پذیرفته شده
این 75 درصدی که قبلا آیپد داشتن و الان ایر خریدن ، آیپدشانو چیکار کردن خب اگه نمیخوان ایپداشونو بدن به من :) والا
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
 3. # 2
 • صفحه :
 • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

 • درباره NIC
 • پرسنل NIC
 • تغییرات سایت
 • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.