ورود / ثبت نام

ورود

1. محمد
  2. بخش عمومی انجمن
  3. یکشنبه , 12 آبان 1392 01:40
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام. من امروز با تبلیغی که از سایت شما دیدم عضو شدم. جسارتا مشکلاتی که وبسایت شما دارد رغبتی به کار در من ایجاد نکرد! اشکالات املایی در بعضی ‌جاها به چشم میخورد ، مشکلات طراحی وبسایت در بعضی مکان‌ها به وضوح دیده میشود مشکل دیگر ، دیر لود شدن وبسایت است که اگر این مشکلات رفع شوند کاربران به‌راحتی میتوانند با وبسایت شما تعامل داشته باشند
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
کارشناس فروش پاسخ پذیرفته شده
با سلام با توجه به اینکه سرور سایت ما در ایران می باشد و از اونجایی که من آی پی شما رو چک کردم شما با وی پی ان وارد سایت شدید و برای همین سرعت براتون کند بوده است چنانچه بدون پروکسی سایت رو ببینید سرعت براتون چند برابر میشه در مورد غلطهای املایی باید بگم اکثر محتوای سایت توسط شما کاربران ارسال میشه و غلط املایی به این دلیل است که نظارت کمتره هدف ما اینه که کاربران فعالیت و کسب امتیاز کنند و چنانچه این مورد موفق نباشه طی ماههای آینده نوع هزینه های ما تغییر خواهد کرد و یک تیم تخصصی دیگه برای بخش وبلاگ در نظر خواهیم گرفت مشکلات طراحی سایت رو هم لطفا با اسکرین شات برام ارسال کنید تا اصلاح بشه

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.