ورود / ثبت نام

ورود

1. مائده
  2. مشکلات نرم افزاری آیپد
  3. یکشنبه , 06 اسفند 1391 14:59
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام من به تازگی صاحب یک ipad2 شدم و به مرکزش دادم برام برنامه ریختند.حالا یک نرم افزار از اینترنت دانلود کردم که میخوام داخل آیپدم داشته باشم اما وقتی با برنامه آی تییونز میخوام این برنامه رو سینک کنم پیغام میده همه برنامه های قبلی پاک میشه!! چطور میتونم این نرم افزار رو بدون پاک شدن اطلاعات قبلی به آیپدم اضافه کنم.
ممنون میشم راهنمایی ام کنید.
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
WalKer$s پاسخ پذیرفته شده
سلام
اول از همه در مورد جيلبريك براتون بگم كه آيپد 2 جيلبيرك مي شود حالا هر ورژني كه ميخواهد باشد
شما نسخه آي او اس تون را بگيد چند هست تا من راه حل جيلبريك كردن را به شما بگم هيچ ترسي هم نداره خيالتون راحت باشه نه خراب ميشه نه بريك ميشه
تنها با چندتا كليك جيلبريك ميشه بعدش به كمك وايرلس شما ميتونيد به راحتي نرم افزار سينك كردن رو نصب كنيد و بعد با نرم افزارهايي كه دوست خوبمون گفتن ميتونيد برنامتون را نصب كنيد
در غير اين صورت باز هم راه حل ديگه ايي هست كه اگر مايل به جيلبريك كردن نيستيد من نرم افزاري پينشهاد ميكنم كه شما بدون جيلبريك بتونيد برنامه هاي دلخواهتون را كرك شده نصب كنيد فقط از 100 درصد نرم افزارها شايد 75 درصد را بتونيد با اين نرم افزاري كه معرفي ميكنم بتونيد پيدا كنيد كه البته من خودم به شخصه هر چي تاحالا نياز بوده رو توي اين نرم افزار پيدا كردم
isina پاسخ پذیرفته شده
متاسفانه فقط دو راه حل دارین شما
اگه اون برنامه که میخواین سینک کنید براتون خیلی مهمه این دو راه رو دارین
1.ایپدتون رو جیلبریک کنید و با استفاده از نرم افزار ifun box یا iphone pc suite .... و سپس نصب توییک appsync 6x برنامه یا بازی دانلود شده رو نصب کنید
2.ایپدتون رو به همون جایی که براتون اپلیکیشن ریختین ببرین و این برنامه ای که نیاز دازین زو براتون بریزه
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
مائده پاسخ پذیرفته شده
سلام. ممنون از جوابتون.
ولی اینکه خیلی بده! چرا نمیشه برنامه ریخت؟ گزینه دوم رو که نمیتونم یعنی اصلا فکر نکنم قبول کنند اینکارو انجام بدن.برنامه اش هم خیلی مهم نیست ولی خب برنامه های جالبی دیدم که دوست دارم تو آیپدم داشته باشم نمیشه هی برم تا میرداماد پاساژ پایتخت!!
اما گزینه اولی که پیشنهاد دادید من از همین فروشنده آی پد شنیدم آی پد 2 جیلبریک نمیشه حالا این نرم افزار هایی که شما گفتید قابل دانلوده و باید روی کامپیوتر نصب کتم؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.