ورود / ثبت نام

ورود

1. hassan
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. سه شنبه , 09 مهر 1392 18:01
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با عرض سلام خدمت دوستان من ی گوشی آیفون 5 دارم که هفته پیش با آپدیت ios 7 ب قولی به ios 7 رفته ام ی چند روزه صفحه گوشیم کار نمیکنه حتما باید خاموش و روشن کنم لطفا کمک کنید مشکل چیه چرا اینطوره جتی قفلشم کار نمیکنه تا خاموش و روشن میشه درست میشه
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Ignore پاسخ پذیرفته شده
درود برشما دوست عزیز.در ابتدا شما بگید که از خود دیوایس آپدیت کردید یا از طریق فریمور؟اگر از طریق دیوایس آپدیت کردین شما باید فریمور گوشی خودتون دانلود کنید وحتما به این نکته توجه داشته باشین که آیفون شما GSM یا CDMA است .بهترین راه والبته تنهاترین راهش ریستور می باشد .بعد از دانلود فریمور بوسیله آیتونز ریستور کنید وبه احتمال زیاد مشکلتون حل خواهد شد نتیجه رو اعلام فرمایید. موفق باشید.
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
من اینترنت رو گشتم موردی مشابه شما پیدا نشده! شما یه بار ریستور کن اگه حل نشه احتمالا سخت افزاریه! البته بعید می دونم که سخت افزاری باشه!
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
javad پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز اپل اومده به صورت کلی سیستم ios رو عوض کرده و البته اینکه شما میگی مشکل داره ٢ دلیل داره ١.اینکه تو نسخه های قبلی شاهد باگ نبودیم ( که باگ زیاد بود اگه بری اطلاعات جمع کنی بعد از هر نسخه اپدیت هایی براش اومده) بخاطر اینکه نسل قبلی ios روی ۵ نسل ایفون بوده چیزی حدود ۶ سال روش کار شده تا شما تونستی ios 6 رو با کمترین باگ ببینی ٢. دلیل دوم اینکه سنسور تاچ ایدی برای اولین باره داره تو اسمارت فون ها استفاده میشه پس انتظار نداشته باش باگی توش نباشه درحال حاظر فقط باید صبور باشی تا شرکت اپل در آبدیت های بعدی مشکلات رو حل کنه
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
nika پاسخ پذیرفته شده
احتمالا بد اپدیت و نصب شده همونی که دوستان گفتند رو انجام بدید. دوباره ریستور کنید مشکل حل می شه.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
moein پاسخ پذیرفته شده
با توجه به راهنمایی های دقیق دوستان تاپیک بسته میشود.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.