ورود / ثبت نام

ورود

1. hojjat
  2. راهنمای خرید
  3. جمعه , 05 مهر 1392 20:04
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام خدمت همه عزیزانمن مهندس نرم افزار هستم و کارم طراحی سایت و نرم افزار تحت ویندوز و شبکه استسال اول دانشگاه حدود 3-4 سال پیش یک لپ تاپ سونی خریدم با این مشخصاتcpu:i7 1.7 gHZram:6gigvga:gt330برام خیلی خوب بود راضی ام ازشاما وزنش 4 کیلو هست و اندازش 16 اینج((ادم فکر میکنه داره کیس حمل میکنه))میخواستم عوضش کنم و مک بوک ایر بخرممدل انتخابیم md760 هستمیخواستم بدونم میتونه جواب گو من باشهمن با ویندوز 8 و ویژوال استدیو 12 و sql server 12 و با .net 4.5 و asp کار میکنم همه این نرم افزارا سیستم بالای نمی خوان..فقط باید ویندوز به خوبی رو دستگاه نصب بشه مثل کامپیوتر های معمولی..مثلا رو vmwere کار نمکنن چون یک حالت مجازی استایا کلا کامپیوتر های اپل میتونن این کار رو انجام بدن؟؟؟و ویندوز به راحتی و کامل روشون نصب میشه؟؟؟خیلی ممنونم از پاسخگوییتان ..با تشکر فراوان
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
ابوذر پاسخ پذیرفته شده
سلام آقا حجت به نظر بنده این دستگاه به خاطر چند ویژگی مناسب کار شما و افرادی از قبیل شماست
[list="1"] [*] وزن بسیار پایین وحجم کم. که باعث میشه به راحتی شما بتونید حمل و نقلش کنید و البته لوازم و مدارک دیگری که مورد نیازتون هست رو هم بتونید بدون هیچ محدودیتی با خودتون جابجا کنید. [*] پردازنده قوی . با این پردازنده های جدید روی لبتاپ های فوق سبک شما هیچ مشکلی در پردازش اطلاعات نخواهید داشت. [*] هارد جامد با حجم بالا . با این هارد علاوه بر سرعت بالا ی غیر قابل قیاس با سایر هارد ها (به علت نوع و ارتباط مستقیم بین هارد و مین برد) امنیت بالایی به اطلاعات در حال حمل نیز در برابر ضربه های احتمالی می بخشد. [*] صفحه ی نمایش کاملا واضح. شما برای برسی صفحه های طراحی شده دیگه نیازی به نماشگر بزرگ ندارید و خستگی چشم های شما به حداقل ممکن میرسه . البته با داشتن خروجی تصویر tunderbolt روی این دستگاه هرگاه بخواید میتونید در دفتر کار یا منزل و سایر مکانها با اتصال به هر نمایشگری حتی پروژکتور از تصویری بزرگتر برخودار بشید. [*] امکان نصب سیستم عامل ویندوز در کنار مکینتاش وخارج از محیط wmware باعث میشه نگرانی درباره عدم امکان استفاده از نرم افزار های خاص کاملا منتفی بشه.هر چند شخصا به شما پیشنهاد میدم با یک مشاوره با بخش فنی NIC نرمافزارهای مناسب کارهاتون رو در مکینتاش پیدا کنید تا از جادوی 10 ساعت کار کرد باطری و خلاصی از شر ویروسها و سرعت غیر قابل باور برخوردار بشید. [/list]
در انتها من به شما پیشنهاد میکنم حتمی این دستگاه رو تهیه و خودتون رو از حمل اون همه بار و خستگی چشم و ستون فقرات نجات بدید امید وارم راهنماییم کامل بوده باشه  
nika پاسخ پذیرفته شده
با سلام برای مک ایر که گفتی می تونی به جایی اون md101 بگیری یا اگه بیشتر هزینه کنی md102 بگیری .در کل مک ایر درسته باریک تر و زیبا تر هستش اما در عوض مک پرو دارای سی دی رایتر و هسته اش به مراتب قوی تر هستند و از لحاظ باریکی چندان دارای تفاوت خاصی نیستش.پیشنهاد می کنم این مک ها رو از نزدیک ببینی بعد تصمیم بگیری. در مورد نصب ویندوز اگه بخوای در کنار مک ویندوز نصب بکنی باید درایواشو از اینترنت یا کسی انی که دارند بگیری و قبل از اون برنامه ایی نصب بکنی که فرمت پارتیشن بندی به سبک ویندوز بهت بده چیز خاصی نداره.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 1
saeidraeisi پاسخ پذیرفته شده
ba salam.mikhastam bebinam laptop air md760 bara bazi haie sangin khobe?grafic va ramesh az ohdeie pardazesh bazi haie sangin mesl crysisi 3 bar miad?
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 2
morteza پاسخ پذیرفته شده
اگه پول بیشتر تری صرف کنی مک بوک پرو هم داره سبک تر میشه ...
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 3
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.