ورود / ثبت نام

ورود

1. vahid
  2. مشکلات سخت افزاری مک
  3. یکشنبه , 24 شهریور 1392 14:52
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
من یه mac book pro 101 دارم میخوام رمشو آپگرید کنم، مشکلم اینه که توی انتخاب برند و مدل رم مناسب موندم، میخوام اگه کسی اطلاعاتی داره یا قبلا از مدل استفاده کرده که راضی یا ناراضی بوده کمک کنه.

مورد دوم اینکه به نظرتون دو تا 8 گیگ بذارم بهتره یا دو تا 4 گیگ؟

ضمنا سری ساخت لپ تاپ من summer 2012 هست یعنی ram باس 1600 ساپورت می کنه، کسی اطلاع داره رم فابریک این لپ تاپ چه مارکیه؟
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Mehdi پاسخ پذیرفته شده
در مورد ساپورت کردن این مقدار رم مشکلی نداره شما میتونی دو تا رم ۸ گیگ با ۱۶۰۰ بندازی و بدون هیچ مشکلی استفاده کنید. در مورد مارک من سه مارک Crucial / Corsair / Gskill رو پیشنهاد میکنم. در مورد مقدار هم این یه چیز سلیقه ای و بستگی به نیاز شما داره. چیزی که پیشنهاد میکنم‌: استفاده از رم ۸ + هارد SSd
ابوذر پاسخ پذیرفته شده
سلام من پیش نهاد میکنم با واحد فنی آقای عباسی مشاوره کنید 7071 داخلی 2 در ضمن فکر نمیکنم بتونید از 16 گیگ رو برای این دست گاه استفاده کنید
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سخت افزاری مک
  3. # 1
asdpic پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز شما اگر یک رم ۱۶ بزاری بهتره چون سرعت کش بالاتری داره!
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سخت افزاری مک
  3. # 2
vahid پاسخ پذیرفته شده
ممنون از همه دوستان به خاطر راهنماییشون... مارکهایی مثل Gskill و crucial که کلا هر چی گشتم گیرم نیومد... در نهایت رسیدم به ram کینگستون البته نوع hyprex هیت سینک دار... عکسشم گذاشتم... بهترین چیزی بود که گیرم اومد   لینک عکس: http://axgig.com/images/13927387245253064437.jpg
پیوست‌ها
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سخت افزاری مک
  3. # 3
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.