ورود / ثبت نام

ورود

1. majid habib
  2. درخواست نرم افزار مکینتاش
  3. چهارشنبه , 20 شهریور 1392 02:02
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام و خسته نباشی خدمت دوستان: من سیستم مک دارم و اخرین ورژن۱۰.۸.۴ سیستم عامل مک برروی آن نصب هست . ولی پرینتر من را که سامسونگ مدل sf-565pr  هست نمی شناسه لطفا من را راهنمایی کنید . و اگر هم درایور این مدل را دارید برایم بگذارید بسیار ممنون می شوم. متشکرم
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
به لینک زیر از سایت رسمی سامسونگ مراجعه کنید: http://www.samsung.com/sg/support/model/SF-565PR/XSS-downloads
majid habib پاسخ پذیرفته شده
آقا دستتون درد نکنه . من به آدرسی که داده بودید رفتم سه گزینه داشت که هر سه را دانلود کردم ولی متاسفانه وقتی که می خواهم از زیپ باز کنم برروی پوشه آن علامت ورود ممنوع می آید ؟ 
من دوباره خودم رفتم به آدرس بالا. اصلا گزینه ای ندیدم! در عوض شما در سمت چپ صفحه، روی driver کلیک کنید. بعد برید آخر صفحه اونجا 3 تا درایور مربوط به مک رو خواهید دید. حالا آخرین ورژن که مال سال 2008 هست رو دانلود کنید. من خودم دانلود کردم هر سه تا رو و هر 3 تا شون هم بدون ایراد باز می شن!
اسلام و خسته نباشی از اینکه وقت کذاشیه اید. من به آدرسی که داده یودبد رفتم و آن گذینه را دانلود کردم . وزمانی از زیپ در بیارمش علامت ورود ممنوع میزنه من عکسهای آنها را برایتان می گذارم
پیوست‌ها
من عکس های شما رو دیدم. متاسفانه مشکل در فایل نیست بلکه به علت قدیمی بودن درایورها است. اگه دقت کنید نوشته این فایل یک فایل پاور است. بعنی این درایور روی مک lion به بعد کار نخواهد کرد. حالا باید دنبال درایور جایگزین بگردید یعنی درایورهای سامسونگ دیگه به درد نمی خورن. من می گردم تو فروم ها ببینم درایور معادل پیدا میسه یا نه. خبرتون می کنم!
بسیار بسیار متشکرم جناب هامد عزیز
با تشکر از زحمات جنابعالی : من سیستم آیمکو به سیستم pc شبکه کرده ام. سیستم pc مک را شناخت ولی وقتی که میخواهم از سبستم مک وارد pc شوم از من پسورد میخواهد پسورد را که میدهم و برروی کانکت کلیک میکنم پنچره لرزش میکند و هیچ کاری انجام نمی دهد . من عکس این پنچره ها را برایتان میگذارم امید وارم که منو راهنمایی کنید . متشکرم
پیوست‌ها
بسیار متشکرم جناب هامد عزیز: متاسفانه من انگلیسیم اصلان خوب نیست . البته من با google chrom وارد سایت میشم وآنم قابلیت ترجمه کردن را داره البنه نه بسیار کامل ، اگر می توانید کامل توضیح دهید ممنون میشوم
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.