ورود / ثبت نام

ورود

1. mahgam
  2. مشکلات مربوط به اپل آیدی - ایکلود - اپ استور
  3. سه شنبه , 01 اسفند 1391 05:56
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
:(
سلام من یه آیدی ساختم ولی نمی تونم باهاش کار کنم و نمی دونم چی کار کنم چون در قسمت که باید اعتبار یا همون کردیت رو وارد کنم تو گوشیم گزینه none نیست چی کار کنم
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
علی پاسخ پذیرفته شده
از طریق کامپیوتر اول آیتونز رو باز کنید و وارد ِ استور بشید ..
معمولا توی ستون های سمت راست بازی های مجانی قرار داره ..
روی اون کلیک کنید و حتما کشورتون رو هم یکی از کشور های آمریکا و نه انگلیس قرار بدید ..
اگر هم نتونستید سرچ کنید توی گوگل روشش رو نوشتن ، بنده اطلاع ندارم که میتونم لینک سایت دیگه ای رو بدم یا خیر .
:)
Soheil پاسخ پذیرفته شده
اگه منظور تون اينه كه موقع درست كردن اپل ايدي اونجا گزينه none نمياد شما بايد برين يه اپ مجاني رو دانلود كنيد بعد كه گفت اپل ايدي رو وارد كنين بزنيد كه ميخواين أكانت جديد بسازين بعد وقتي به مرحله ادرس دادن ميرسين گزينه none هم اضافه شده
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
شما از آیدی تون تو App Store استفاده کن واسه دانلود نرم افزار ... نرم افزار های پولی رو با گیفت کارتی که میخری باید بابتشون پول بدی.
در ضمن با Apple ID شما میتونی از سرویس هایی مثل جمله iCloud و FaceTime و ... استفاده کنی ...
حمید رضا مقامی پاسخ پذیرفته شده
سلام دوست عزیز
شما احتمالا اپل آیدیتون رو با گوشی ساخته اید
اگر میخواهید گزینه ی none وجود داشته باشد باید از طریق iTunes کامپیوتر خود اقدام به ساخت اپل آیدی کنید به این صورت که باید بر روی یک بازی free کلیک کنی و گزینه ی ساختن اپل آیدی را انتخاب کنی تا گزینه ی none هم در بخش کردیت کارت بیاید
mahgam پاسخ پذیرفته شده
سلام ولی از طریق کامپیوتر هم می رم گزینه none رو نداره
WalKer$s پاسخ پذیرفته شده
سلام دوست عزيز
طبق اين آموزش انجام بده اگر نتونستيد به من پيغام بديد تا براتون درست كنم در ضمن بگم بايد از قندشكن استفاده كني اونم با آي پي آمريكا
۱- برنامه iTunes رو باز کنید:

۲- روی iTunes Store در منوی سمت چپ،کلیک کنید:

اگر اینجا صفحه انتخاب کشور برای شما نشان داده شد، آمریکا (United States) رو انتخاب کنید.

۳- روی AppStore کلیک کنید:

۴- در قسمت Free Apps، روی نام یک برنامه بروید تا دکمه Free ظاهر شود، سپس روی Free کلیک کنید:

۵- در پنل باز شده، روی Create New Account کلیک کنید:

۶- در صفحه باز شده، روی Continue کلیک کنید:

۷- در صفحه بعدی، تیک مشخص شده رو بزنید و روی Continue کلیک کنید:

۸- در صفحه بعد، مشخصات خودتون رو وارد کنید (ایمیل شما باید واقعی باشد).

توجه کنید که رمز عبور شما باید حداقل ٨ کاراکتر داشته باشد. همچنین در رمز عبور شما باید حداقل ١حرف کوچک، ١حرف بزرگ و ١ عدد وجود داشته باشد.

بعد از وارد کردن اطلاعات روی Continue کلیک کنید:

۹- در صفحه بعد، در قسمت انتخاب کارت اعتباری، None رو انتخاب کنید.

فیلد ها را به طریق زیر پر کنید

- قسمت Code رو خالی بگذارید

در قسمت های Title، First Name و Last Name، اطلاعات خود را بنویسید

در قسمت آدرس، بنویسید:

فقط 1 رو بیارید اول بعد Infinite Loop
1 Infinite Loop

در قسمت Zip Code، عدد ۹۵۰۱۴ وارد کنید.

از قسمت State، آیتم CA – CALIFORNIA رو انتخاب کنید.

در قسمت city بنویسید: Cupertino

در قسمت Phone بنویسید:

9961010-408

روی Continue کلیک کنید.

۱۰- روی Done کلیک کنید:

۱۱- حالا ایمیلی به آدرس ایمیل شما از طرف اپل فرستاده شده. به صفحه inbox (صندوق ورودی) ایمیل خود رفته و بر روی ایمیلی که برای شما اومده کلیک کنید.

۱۲- صفحه وب زیر باز میشود. صبر کنید تا آیتیونز خود به خود فعال شود

۱۳- در پنل باز شده در iTunes، آدرس ایمیل خود رو به عنوان AppleID و پسوردی که در فرم قبلی وارد کرده بودید رو در اینجا وارد کنید.

روی Sign In کلیک کنید.
تبریک! اکانت iTunes Store شما آماده است!

برای اینکه بتوانید از AppStore برنامه های رایگان رو دانلود کنید، می بایست از منوی Store، گزینه Authorize Computer رو انتخاب کنید.

Authorize کردن کامپیوتر، یک بار پس از نصب ویندوز لازم است.

چون محدودیت ۵ کامپیوتر همزمان برای یک اکانت iTunes وجود دارد، قبل از عوض کردن ویندوز، حتما Deauthorize Computer رو انتخاب کنید.
سارا پاسخ پذیرفته شده
سلام مي خواستم بپرسم كسي هست اپل ايدي درست كنه خودم نتونستم،  
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.