ورود / ثبت نام

ورود

1. pouyafakhri
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. دوشنبه , 28 مرداد 1392 19:02
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام به همه دوستان عزيز. باز من اومدم با يك مشكل جديد!

من ديروز براي يك موضوعي مجبور به پاك كردن اكانت ايميلم شدم و بعد از چند دقيقه دوباره همون ايميلو وارد كردم.بعد از چند ساعت متوجه شدم كه تمام contact و note هام به كلي پاك شده!

بعد از يه ذره بررسي،فهميدم كه در هنگام وارد كردن دوباره ي ايميل،گزينه هاي note,contact,reminders و... رو فعال كردم و بعد از پاك كردن اكانتم،اوناهم باهاش پاك شدن :(

حالا من سؤالام اينه:

١-من قبل از اينكه اين كارايي كه در بالا گفتم رو انجام بدم،با استفاده أز آيتونز كامپيوتر،از گوشيم backup گرفتم :)

حالا ميخوام بدونم كه راهي براي اينكه اون backup رو به گوشيم منتقل كنم هست؟!

به طور كلي چه جوري ميتونم اطلاعاتم رو برگردونم؟!

٢-آيا آيتونز با گرفتن backup جديدbackup قديمي رو پاك ميكنه؟!

اگر نه آيا ميتونم از اون backup هاي قبليم براي برگردوندن اطلاعاتم استفاده كنم؟!
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز اینطور که شما توضیح دادید راهی جز ریستور ندارید./ برای انتخاب Backup هم مانند عکس زیر عمل کنید: برای مشاهده ی تصویر در سایز بزرگ بر روی آن کلیک کلید./   [url="up/do.php?img=306"]
[img]up/do.php?img=306[/img]
[/url]   [url="up/do.php?img=305"]
[img]up/do.php?img=305[/img]
[/url]
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز ابتدا مطمئن بشید که تاریخ آخرین Backup دقیقا مربوط به همون زمانی هست که Contact و Note ها رو داشتید./ پس از این کار iTunes را باز کنید و Restore Backup را انتخاب کنید و بکاپ مورد نظر خودتون که از نظر تاریخ مطابقت دارد را انتخاب کنید./
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
pouyafakhri پاسخ پذیرفته شده
خيلي ممنون ولي با restore كل برنامه هام پاك ميشن درسته؟! راهي به جز اين نيست؟!! :(  بعد چه جوري ميشه انتخاب كرد كه كدوم backup رو بريزه؟! وقتي شما گوشي رو به كامپيوتر وصل ميكنيد،خودش يه backup ميگيره! چه جوري ميشه كاري كرد كه خودش backup نگيره؟!
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.